YILGINLIKLAR YASAKTIR

YILGINLIKLAR YASAKTIR

YILGINLIK, YAŞANAN OLAYLAR VE DURUMLAR SONRASINDA, BİR MÜCADELE VE ÇALIŞMA İÇİNDE OLUNULMASI DURUMLARINDAN VAZGEÇMEYE NEDEN OLAN, PES ETMEK ŞEKLİNDE BİR YAPILANMAYI ORTAYA ÇIKARAN, AMACINA DOĞRU YÜRÜNEN YOLLARDA ÇALIŞMALARDAN VE MÜCADELELERDEN BIKMAK VE SONLANDIRMAYI SAĞLAMAKLA İLGİLİ YAŞATILAN BÜTÜN OLUMSUZLUKLARA YILGINLIKLAR İSMİ VERİLİR VE ŞİX YAŞAMININ BÜTÜN ALANLARINDA YILGINLIKLAR YASAKLANMIŞTIR. YILGINLIKLARA NEDEN OLAN BÜTÜN ALANLARI VE DURUMLARI ORTAYA ÇIKARARAK BUNLARI SONLANDIRAN YASAK BİLGİSİ GEREKEN BÜTÜN ÇALIŞMALARI YAPAR.

ANTİ OBSEDÖR YILGINLIK OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ
OBSEDÖRLER VE OLUŞUMLARININ KENDİLERİNDE VE YAPILARINDA YILGINLIKLAR MEYDANA GETİRMEK İÇİN YAPILANAN, ONLARIN YILGINLIK İÇİNDE KALMASINI SAĞLAYARAK YOK EDİLMELERİ İÇİN İMKANLAR ORTAYA ÇIKARAN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR VE İLGİLİ BÜTÜN BİLGİLER İÇİN BİLGİSEL OLUŞUM ALANLARINI DÜZENLER.

DÜNYA YAŞAM ALANI SİSTEMİNDE VİLDE YAŞATILMAK İSTENEN YILGINLIKLARI SONLANDIRAN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ
OBSEDÖRLER VE OLUŞUMLARININ VİLDE SAĞLAMAYA ÇALIŞTIKLARI VE BEDENSEL ZORLUKLAR YÜZÜNDEN OLUŞTURMAK İSTEDİKLERİ BÜTÜN YILGINLIKLARI ORTAYA ÇIKARARAK BUNLARI SONLANDIRAN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ GEREKEN BÜTÜN ÇALIŞMALARI YAPAR VE VİLİN HİÇ BİR ŞEKİLDE YILGINLIKLAR YAŞAMASINA İZİN VERMEDEN GEREKEN ÇALIŞMALARI YAPAR.