VİRÜSLER YASAKTIR

VİRÜSLER YASAKTIR

VİRÜSLER, HASTALIKLARA VE OLUMSUZLUKLARA YOL AÇAN MİKRO ORGANİZMALAR ŞEKLİNDEKİ YAPILANMALARA VERİLEN İSİMLERDİR. BİR ÇOK ALANDA VİRÜSLER MEYDANA GETİRİLEREK O ALANLARIN ÇALIŞMALARINDA VE YAPILANMALARINDA SORUNLAR MEYDANA GETİRİLİR. ÇOĞALMA ÖZELLİKLERİ İLEDE YAPILANDIRILABİLEN VİRÜSLER ŞİX YAŞAMININ BÜTÜN ALANLARINDA TAMAMEN YASAKLANMIŞTIR. HİÇ BİR ŞEKİLDE VİRÜSLER VE BENZER MİKRO OLUŞUMLAR MEYDANA GETİRİLEREK ŞİX YAŞAMINDA ZARAR VERİCİLİKLER OLUŞTURULAMAZ. OBSEDÖRLERİN VE OLUŞUMLARINI SALDIRI YÖNTEMLERİNDEN BİRİ OLAN VİRÜSLERİN BÜTÜN ÖZELLİKLERİNİ ÇOK İYİ BİLEN YASAK BİLGİSİ, ÖZELLİKLE DÜNYA YAŞAM ALANI SİSTEMİNE YAYGINLAŞTIRILMAYA ÇALIŞILAN BÜTÜN VİRÜSLERİ YOK ETMEK İÇİN GEREKEN ÇALIŞMALARI YAPAR.

ANTİ VİRÜS ÖZELLİĞİ
ŞİX YAŞAMININ BÜTÜN ALANLARINDA ANTİ VİRÜS ÖZELLİĞİ ŞEKLİNDE YAPILANARAK ÇALIŞMALAR YAPAN, VİRÜSLERİN HİÇ BİR ŞEKİLDE OLUŞMASI İMKANLARINA İZİN VERMEYEN, VİRÜS YAPILANMASININ ANTİSİ OLACAK ŞEKİLDE ONLARIN EN BAŞINDAN OLUŞMASI İMKANLARINI SONLANDIRAN VE ÖZELLİKLE DÜNYA YAŞAM ALANI SİSTEMİNDE FAALİYETTE OLAN VİRÜS YAPILANMALARI VARSA BUNLARI YOK ETMEK İÇİN ÇALIŞAN, BÜTÜN HASTALIK MEYDANA GETİREN VİRÜSLERİ YOK EDEN ÖZELLİKLERİ İLE GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.

ANTİ OBSEDÖR VİRÜS ÖZELLİĞİ
OBSEDÖRLERİN VE OLUŞUMLARININ YOK EDİLMESİ İÇİN YOK EDİCİ VİRÜSLER MEYDANA GETİREREK ONLARIN KENDİ YAPILANMALARINI BU ŞEKİLDE ETKİLEYEREK KENDİ OLUŞUMLARINDAN KENDİLERİNİ YOK EDEN VE ÇOK HIZLI BİR ŞEKİLDE YAYILAN ÇOK ÖZELLİKLİ VİRÜSLERİ YAPILANDIRAN ŞEKİLDEKİ ÇALIŞMALARI İLE GEREKEN ŞEKİLDE ÇALIŞIR.