21. KIRMIZI ÇİZGİ YASAĞI

21. KIRMIZI ÇİZGİ YASAĞI

BAŞ OBSEDÖRÜN VARLIKSAL ALANA VE ŞİXE VE ADENELE VE KALKANSAL YAPISINA VE İLGİLİ OLABİLECEK BÜTÜN ALANLARA ETKİLER GÖNDERMESİ, ETKİLERDE BULUNMASI, İLETİŞİMLER İÇERİSİNDE OLMASI, BAĞLANTILAR KURMASINI YASAKLAYAN YASAK BİLGİSİ, BU KONUDA ONU BULUNDUĞU YERDEN TAM ANLAMI İLE KAPATMA VE ENGELLEME VE YASAKLAMA ÇALIŞMALARI YAPARAK, BÜTÜN ETKİ ÖZELLİKLERİNİ ORTAYA ÇIKARARAK GEREKEN ŞEKİLDE ÇALIŞIR. KENDİSİNE ÖZEL BAŞ OBSEDÖRÜN ETKİLEME ÖZELLİKLERİNİ BİLEREK VE KENDİSİNDE GEREKEN BÜTÜN BİLGİLERİ VE EDİNİMLERİ BULUNDURAN YASAK BİLGİSİ GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR. BAŞ OBSEDÖRÜN ŞİX VARLIKSAL ALANININ BÜTÜN ALANLARI İLE ETKİLEŞİM İÇERİSİNDE OLMASINI KESİNLİKLE YASAKLAR.

ANTİ OBSEDÖR 21. KIRMIZI ÇİZGİ YASAĞI OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ
BAŞ OBSEDÖRÜN BÜTÜN ETKİLEME ÖZELLİKLERİNİ ORTAYA ÇIKARARAK ONLARIN KENDİ YAPISI İÇERİSİNDE YOK EDİLMESİ, PARÇALANMASI, ÇALIŞAMAMASI İLE İLGİLİ SALDIRILARDA VE ÇALIŞMALARDA BULUNAN, KENDİSİNE ÖZEL YAPTIRIMSAL ÖZELLİKLERİ İLE BAŞ OBSEDÖRÜN BÜTÜN ETKİLERİNİ DURDURAN VE YOK EDEN VE GEREKEN ÇALIŞMALARI YAPAN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.

21. KIRMIZI ÇİZGİ YASAĞI TEDAVİ VE BAKIM OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ
BAŞ OBSEDÖRÜN VARLIKSAL ALAN ÜZERİNDEKİ ETKİDE BULUNDUĞU BÜTÜN ENERJİLERİMİZ VE ALANLARIMIZA ÖZEL BAKIMLAR YAPAN VE UZUN ZAMANDIR ONUN ETKİLERİ YÜZÜNDEN YAPISI BOZULMUŞ BÜTÜN ALANLARIMIZI TEDAVİ EDEN VE O ALANLARI SAĞLIKLARINA KAVUŞTURAN ÇALIŞMALARI İLE GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.

ANTİ 21. KIRMIZI ÇİZGİ YASAĞI OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ
BAŞ OBSEDÖRÜN BİR BÜTÜN OLARAK EL ALINMASI İLE ONUN O BÜTÜNLÜĞÜNÜN ANTİSİ OLACAK ŞEKİLDE BİR YAPILANMA MEYDANA GETİREREK BULUNDUĞU YERDEN ERİYEREK, ÖRNEKLE, YOK OLMASI İMKANLARINI ORTAYA ÇIKARAN VE SONSUZ ARTAN ÖZELLİĞİ İLE KENDİSİNİ ÇOĞALTARAK BİR ÇOK YOK EDİCİ ANTİ BAŞ OBSEDÖR YAPILANMALARI MEYDANA GETİREN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.

BAŞ OBSEDÖRÜ YOK EDEN 21. KIRMIZI ÇİZGİ YASAĞI OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ
BAŞ OBSEDÖRÜN DİREK OLARAK YOK EDİLMESİ İLE İLGİLİ OLARAK ÇALIŞAN VE ONUN BÜTÜN DURUM VE İÇERİK VE ÖZELLİKLERİNİ YASAKLAYARAK YOK EDİLMESİNİ SAĞLAYAN VE KENDİSİNDE YOK EDİCİ BÜTÜN BİLGİLERDEN BÜTÜNLÜKLER SAĞLAYARAK YOK EDİLMESİ ÇALIŞMALARI YAPAN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.