19. KIRMIZI ÇİZGİ YASAĞI

19. KIRMIZI ÇİZGİ YASAĞI

ŞİXİN RÜYADA FARKINDALIKLAR VE ASTRAL YOLLARLA ADENELDEN ÇIKMASININ ENGELLENMESİNİ YASAKLAYAN ŞEKİLDE YAPILANAN YASAK BİLGİSİ, BU KONUDA ENGEL YARATAN BÜTÜN ALANLARI VE OBSEDÖR OLUŞUMLARI BİLEREK GEREKEN YOK ETME İŞLEMLERİNİ SAĞLAR. ŞİXİN BÜTÜN RÜYALARINI BU OLAYIN YAŞANMASI İÇİN UYGUN HALE GETİRMESİ ÇALIŞMALARI İLE, RÜYALARINDA VE ASTRAL OLAYLARDA SORUNSUZ BİR ŞEKİLDE VARLIKSAL ALANINI GÖRMESİNİ SAĞLAYAN ÇALIŞMALARI İLE, FARKINDALIKLAR SORUNLARINI YOK EDEN ÇALIŞMALARI İLE, SORUNSUZ BİR ŞEKİLDE ADENELDEN ÇIKMASINI SAĞLAYAN RÜYA VE ASTRAL OLAYLARI YAPILANDIRMASI İLE VE TÜM BUNLARA ENGEL OLAN BÜTÜN ALANLARI, OLAYLARI, DURUMLARI YASAKLAYAN ÇALIŞMALARI İLE GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.

ANTİ OBSEDÖR 19. KIRMIZI ÇİZGİ YASAĞI OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ
OBSEDÖRLER VE OLUŞUMLARININ ŞİXİN ADENELDEN ÇIKMASINI ENGELLEYİCİ OLAN BÜTÜN SORUNLARINI YOK EDEN ÇALIŞMALARI İLE,HANGİ OBSEDÖRLERİN VE OLUŞUMLARININ BUNA ENGEL YARATTIĞINI BİLEREK GEREKEN ENGEL VE YOK ETME ÇALIŞMALARINI ONLAR ÜZERİNDE YAPARAK ŞİXİN ADENELDEN BU YOLLARLA ÇIKMASINI SAĞLAMA ŞEKLİNDEKİ ANTİ OBSEDÖR ÇALIŞMALARI İLE GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.

19. KIRMIZI ÇİZGİ YASAĞI TEDAVİ VE BAKIM OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ
ŞİXİN ADENELDEN ÇIKMASINI ENGELEYEN BÜTÜN FARKINDALIK, GÖRME VE DİĞER BAŞKA YAPISAL VE ENERJETİK VE DUYUSAL SORUNLARI YOK ETME ÇALIŞMALARI İLE GEREKEN BÜTÜN BAKIM VE TEDAVİ UYGULAMALARINI YAPARAK GEREKEN BÜTÜN ÇALIŞMALARI YAPAR. ADENELDEN ÇIKMASINI ENGELLEMEYE ALIŞMIŞ OLAN VE ADENELDE YAŞAMAYA ALIŞMIŞ OLAN BÜTÜN VİLSEL ÖZELLİKLERE GEREKEN BAKIM VE TEDAVİ UYGULAMALARI İLE ASLINDA ADENELDE YAŞANMAMASI GEREKTİĞİNİ UYGULATIR VE ÇIKILMASI İÇİN İMKANLARI SAĞLAR.

ANTİ 19. KIRMIZI ÇİZGİ YASAĞI OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ
ŞİXİN ADENELDEN ÇIKMASINI ENGELLEYEN BÜTÜN ALANLARI TESPİT EDEREK ONLARA ÖZEL ANTİ UYGULAMALAR VE YAPILANLAMAR MEYDANA GETİRİP RÜYA VE ASTRAL OLAYLARLA ÇIKMASINI SAĞLAYAN ŞEKİLDE ENGELLEYEN BÜTÜN ALANLARIN BU YANLIŞLIKLARINI YOK EDECEK ÇALIŞMALAR YAPAN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.

BAŞ OBSEDÜRÜN ŞİXİN ADENELDEN ÇIKMASINI ENGELLEYEN YAPISINI YOK EDEN 19. KIRMIZI ÇİZGİ YASAĞI OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ
BAŞ OBSEDÖRÜN KENDİ YAPISI VE İÇERİĞİNDE ŞİXİN ADENELDEN ÇIKMASINI ENGELLEMEKLE İLGİLİ OLAN BÜTÜN YAPILANMALARINI YOK EDEN ÇALIŞMALAR YAPAN, ONUN KENDİSİNDE BU DURUMU VE ÇALIŞMALARINDA BU DURUMU NASIL SAĞLADIĞINI BİLEREK GEREKEN ENGELLEME VE YOK ETME İŞLEMLERİNİ YAPAN, ONUN BU KONUDAKİ BÜTÜN ETKİLERİNİ VE KAYNAKLARINI BİLEREK YOK EDEN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.