BULAŞMALAR YASAKTIR

BULAŞMALAR YASAKTIR

BULAŞMA, İLGİLİ ALANLARIN KENDİ ÖZELLİKLERİNİN BAŞKA BİR ALANA İZİNSİZ VEYA ALENİ BİR ŞEKİLDE GEÇMESİ ŞEKLİNDEKİ YAPILANMALAR VE UYGULAMALARDIR. ŞİX YAŞAMINDAKİ BÜTÜN ALANLARIN KENDİ ÖZELLİKLERİ BİLGİLERLE VE YAPILANMALARI İLE SABİTLENMİŞTİR VE BULAŞMALAR ŞEKLİNDEKİ DURUMLAR VE OLAYLAR KESİNLİKLE DOĞRU BİR YAPILANMA DEĞİLDİR. İLGİLİ ALANLARDA BİR DURUMUN VE OLAYIN VE ÇALIŞMANIN YAŞATILMASI İSTENİRSE ONUNLA İLGİLİ BİLGİLER HAZIRLANARAK YAPILANMASI SAĞLANIR, BUNUN DIŞINDA BULAŞMALAR YOLUYLA BİRBİRLERİNE ÖZELLİKLERİN GEÇMESİ, GÜÇSEL YADA ENERJETİK HİÇ BİR ŞEKİLDE BULAŞMALARIN SÖZ KONUSU OLMASI DOĞRU DEĞİLDİR. BU ANLAMDA ŞİX YAŞAMININ BÜTÜN ALANLARINDA BULAŞMALAR YASAKLANMIŞTIR. ÖZELLİKLE DÜNYA YAŞAM ALANI SİSTEMİNDE OLUMSUZLUKLARIN BULAŞTIRILMASI ŞEKLİNDE BİR YAPILANMANIN SÖZ KONUSU OLMASI İLE BÜTÜN BULAŞICILIKLARI ORTAYA ÇIKARAN VE BUNLARI YASAKLAYAN YASAK BİLGİSİ GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR. HASTALIKLARIN, VİRÜSLERİN VE BİR ÇOK OLUMSUZ DAVRANIŞ VE EDİNİM VE KAVRAMLARINDA BULAŞMALAR YÖNTEMİ İLE BİRBİRLERİNE AKTARILMASI SÖZ KONUSU EDİLEBİLİR VE ŞİX YAŞAMININ BÜTÜN ALANLARINDA BU AÇIKLAMALAR İLE BULAŞMALAR KESİNLİKLE YASAKLANMIŞTIR. BÜTÜN ALANLAR BULAŞMALAR KONUSUNDA KENDİSİNE ÖZEL KORUMA VE KABUL ETMEME ÖZELLİKLERİ İLE YAPILANDIRILIR.

ANTİ OBSEDÖR BULAŞMA ÖZELLİĞİ
OBSEDÖRLER VE OLUŞUMLARININ YOK EDİLMESİ ÇALIŞMALARINI BULAŞICI BİR HASTALIK ŞEKLİNDE BİRBİRLERİNE BULAŞTIRMA YÖNTEMLERİNİ ORTAYA ÇIKARAN, YOK ETME DURUMUNU BULAŞICI BİR ŞEKİLDE KENDİSİNE ÖZEL ÇALIŞMALARLA YAPILANDIRARAK BİR YAYILMA ŞEKLİNDE YOK OLMALARI SAĞLAYAN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.

BULAŞMA TEDAVİ VE BAKIM ÖZELLİĞİ
VARLIKSAL ALAN YAPILARIMIZDAKİ, ENERJİLERİMİZDEKİ OBSEDÖRLER VE OLUŞUMLARINDAN BULAŞMIŞ OLAN BÜTÜN SORUNLARI YOK EDEN, BULAŞICI ŞEKİLDE ALANLARIMIZI ETKİLEMİŞ OLAN BÜTÜN OBSEDÖR BULAŞICI ETKİLERİ VE İÇERİKLERİ SONLANDIRAN, BU ANLAMDA İLGİLİ OLAN BÜTÜN ALANLARIMIZI OBSEDÖR BULAŞICILIKLARA KARŞI KORUYAN, DÜNYA YAŞAM ALANI SİSTEMİNDEKİ BÜTÜN BULAŞICI HASTALIK VE YAPILANMALARI TEDAVİ VE BAKIM ÇALIŞMALARI YAPAN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.