16. KIRMIZI ÇİZGİ YASAĞI

16. KIRMIZI ÇİZGİ YASAĞI

ŞİXİN ZİHİNSEL ALANI KULLANILARAK, ADENELDEKİ YAŞAMI KULLANILARAK, ÇEVRESİNDE ETKİLER MEYDANA GETİRİLEREK, ÇEVRESİNDEKİ OLUŞUMLAR ETKİLENEREK HİÇ BİR ŞEKİLDE RAHATSIZLIKLARA VE OLUMSUZLUKLARA İZİN VERMEYEN YASAK BİLGİSİ, ÖZELLİKLE ŞİXİN ZİHİNSEL ALANINDA RAHATSIZLIKLAR, KURUNTULAR, OBSEDÖR SORUNLAR YAŞATMAYA ÇALIŞAN BÜTÜN ALANLARI ETKİLEYEREK GEREKEN ÇALIŞMALARI YAPAR. ŞİXİN ZİHİNSEL ALANINDA HİÇ BİR RAHATSIZLIKLARA İZİN VERMEDEN GEREKEN ŞEKİLDE RAHATSIZLIKLAR MEYDANA GETİREN DURUMLARI ORTAYA ÇIKARARAK HEPSİNE ÖZEL ÇALIŞMALAR YAPAN YASAK BİLGİSİ GEREKEN ŞEKİLDE ÇALIŞIR VE ADENEL İÇERİSİNDEKİ YAŞAMINDADA ÇEVRESİNDEN HİÇ BİR RAHATSIZLIKLAR MEYDANA GELECEK OLUŞUMLARA, OLAYLARA VE DURUMLARA İZİN VERMEZ. BU GİBİ OLAYLARI ÖNCEDEN ALGILAYARAK GEREKEN BÜTÜN ÇALIŞMALARI YAPAR.

ANTİ OBSEDÖR 16. KIRMIZI ÇİZGİ YASAĞI
OBSEDÖRLER VE OLUŞUMLARININ ŞİX ÜZERİNDE MEYDANA GETİRMEYE ÇALIŞTIKLARI BÜTÜN RAHATSIZLIKLARI ORTAYA ÇIKARARAK BUNLARI ENGELLEME VE YOK ETME ÇALIŞMALARI YAPAN, BÜTÜN RAHATSIZ EDİCİ OBSEDÖR OLUŞUMLARI YOK EDEN VE ENGELLEYEN ŞEKİLDE ANTİ OBSEDÖR BİR UYGULAMA İÇERİSİNDE BULUNAN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.

16. KIRMIZI ÇİZGİ YASAĞI TEDAVİ VE BAKIM ÖZELLİĞİ
ŞİXİN BÜTÜN ALANLARINDA RAHATSIZLIKLAR MEYDANA GETİRMEYE ALIŞTIRILMIŞ BÜTÜN ALANLARIMIZIN VE ENERJİLERİMİZİN BU DURUM İÇERİSİNDEN ÇIKARILMASINI SAĞLAYAN, ENERJİLERİMİZİN RAHATSIZLIK VERİCİ ETKİLERİNİ YAŞATMAMASI İÇİN GEREKEN BÜTÜN DÜZENLEME, BAKIM VE TEDAVİ ÇALIŞMALARI YAPAN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.

ANTİ 16. KIRMIZI ÇİZGİ YASAĞI ÖZELLİĞİ
ŞİXTE RAHATSIZLIKLAR MEYDANA GETİRMEKLE İLGİLİ OLAN BÜTÜN OBSEDÖRLERİN VE ALANLARIN VE ETKİLERİN ANTİSİ OLACAK ŞEKİLDE BİR YAPILANMA İÇERİSİNE GİREREK BÜTÜN DURUMLARDAKİ RAHATSIZLIKLARI YOK EDEN VE ENGELLEYEN ÖZELLİKLERİ İLE GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.

BAŞ OBSEDÖRÜN BÜTÜN RAHATSIZLIKLARINI YOK EDEN 16. KIRMIZI ÇİZGİ YASAĞI
ŞİXİN KALBİNDE KONUMLANMIŞ OLAN BAŞ OBSEDÖRÜN ORTAYA ÇIKARDIĞI BÜTÜN RAHATSIZLIKLARI ENGELLEYEN VE ONUN HİÇ BİR ŞEKİLDE ŞİX İLE, DIŞ VİLSEL BEDEN VE İÇ VİLSEL BEDEN İLE, ZİHİNSEL ALAN İLE İLETİŞİM VE BAĞ İÇERİSİNDE OLMASINA İZİN VERMEYEN, KENDİ OLUŞUMLARI ARASINDADA BİR İLETİŞİMSİZLİK SAĞLAYAN VE YALNIZ KALMASINA NEDEN OLARAK YOK EDİLMESİ İMKANLARINI YAŞATAN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.