17. KIRMIZI ÇİZGİ YASAĞI

17. KIRMIZI ÇİZGİ YASAĞI

ŞİXİN DIŞ VİLSEL BEDENİNDE KONUMLANMIŞ OLAN VE DIŞ VİLSEL BEDENLERİNİ HEDEF ALMIŞ ŞEKİLDE YAPILANMIŞ OLAN BÜTÜN OBSEDÖRLER VE OLUŞUMLARINI YASAKLAYAN VE ONLARI YOK ETME ÇALIŞMALARI YAPAN YASAK BİLGİSİ, DIŞ VİLSEL BEDENDEN OBSEDÖRLER VE OLUŞUMLARINI YOK ETMEK İÇİN HEPSİNE DAİR ÖZEL ÇALIŞMALAR YAPAR. DIŞ VİLSEL BEDENİN BÜTÜN ALANLARININ OBSEDÖRLER VE OLUŞUMLARINDAN TEMİZLENMESİ İÇİN GEREKEN BÜTÜN ÇALIŞMALARI YAPAR VE KIRMIZI ÇİZGİ YASAĞI ŞEKLİNDE YASAK BİLGİSİNİN ETKİSİNİ BÜTÜN DIŞ VİLSEL BEDEN ALANLARINDA YAŞATIR.

ANTİ OBSEDÖR 17. KIRMIZI ÇİZGİ YASAĞI OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ
DIŞ VİLSEL BEDENDEKİ BÜTÜN OBSEDÖRLERİ VE OLUŞUMLARI YOK ETMEK İÇİN ÇALIŞAN, ONLARIN YAPILARINA DAİR BÜTÜN EDİNİMLERİ KENDİSİNDE BULUNDURAN VE KENDİSİNE ÖZEL YOK ETME ÇALIŞMALARI İÇERİSİNDE BULUNAN, YOK OLMAYA DİRENÇ GÖSTEREN BÜTÜN ALANLARDAKİ BU DİRENÇLERİ YOK EDEN VE HEPSİNE DAİR ÖZEL YOK ETME ÇALIŞMALARI YAPAN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.

17. KIRMIZI ÇİZGİ YASAĞI TEDAVİ VE BAKIM ÖZELLİĞİ
ŞİXİN DIŞ VİLSEL BEDENİNİN YAPISI DEĞİŞMİŞ OLAN VE ET HALİNE GELMİŞ OLAN ÖZELLİĞİNİ BİTİREREK BÜTÜN ETSEL VE ORGANSAL YAPILANMANIN VARLIKSAL ALAN ENERJİLERİNE DÖNÜŞMESİNİ SAĞLAYAN, ONLARIN BU OLUMSUZ DURUMUNUN İÇERİSİNDEN ÇIKARILMASI İÇİN GEREKEN BÜTÜN DÖNÜŞÜM TEDAVİ VE BAKIM VE SAĞLIK ÇALIŞMALARI YAPAN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.

ANTİ 17. KIRMIZI ÇİZGİ YASAĞI OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ
DIŞ VİLSEL BEDENDEKİ BÜTÜN OBSEDÖRLERİN VE OLUŞUMLARININ ANTİSİ OLACAK ŞEKİLDE YAPILANAN VE ONLARIN YOK EDİLMESİ İLE İLGİLİ OLARAK ANTİ ÖZELLİKLERİNİ KENDİ YAPISINDA BULUNDURAN VE BÜTÜN ALANLARI İÇİN ÖZEL ANTİ UYGULAMALARI YAPILANDIRAN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.

BAŞ OBSEDÖRÜ YOK EDEN 17. KIRMIZI ÇİZGİ YASAĞI ÖZELLİĞİ
DIŞ VİLSEL BEDENİN İÇERİSİNDE KONUMLANMIŞ OLAN BAŞ OBSEDÖRÜN YOK EDİLMESİ ÇALIŞMALARINI YAPAN VE ONUN DİĞER OBSEDÖR ALANLARLA OLAN BÜTÜN İLİŞKİLERİNİ KESEN VE BU KONUDA ÖZEL ENGELLER VE YAPILANMALAR MEYDANA GETİREREK YOK EDİLMESİNİ SAĞLAYAN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.