BAŞ OBSEDÖR YASAKTIR

BAŞ OBSEDÖR YASAKTIR

BAŞ OBSEDÖR, OBSEDÖRLERİN MEYDANA GELMESİNİ SAĞLAYAN VE BÜTÜN OBSEDÖRLER VE OLUŞUMLARINI KENDİSİNDEN OLUŞTUĞU İLK BULUNMA İMKANI İLE YARATILIŞ İÇERİSİNDE ORTAYA ÇIKMIŞ VE DİĞER OLUŞUMLARIDA KENDİSİNDEN ÜRETMİŞ OLAN GEREKSİZLERİN, YANLIŞIKLARIN, HATALARIN, PİSLİKLERİN, KÖTÜLÜKLERİN, ANLAMSIZLIKLARIN VE YOK OLMASI ZARURİ VE GEREKLİ VE GERÇEK OLANLARIN EN BAŞINDA OLAN ALANLARINA VERİLEN İSİMDİR BAŞ OBSEDÖR. VE ŞİX YAŞAMINA BULAŞMIŞ OLMA DURUMUNDA OLAN BİR BAŞ OBSEDÖRÜN BÜTÜN ÖZELLİKLERİNİ BİLEN YASAK BİLGİSİ, ONUN YOK EDİLMESİ İLE İLGİLİ OLARAK ONUN YAPISINA DAİR, İÇERİĞİNE DAİR, ÇALIŞMALARINA DAİR BÜTÜN EDİNİMLERİ KENDİSİNDE BULUNDURARAK ONUNLA İLGİLİ HERŞEYİ YASAKLAR VE ONUN KENDİ KENDİNE YOK OLMASI GİBİ BİR DURUMU KENDİSİNE YAŞATMA ÇALIŞMALARI YAPAR, YASAK BİLGİSİNİN ŞİX VARLIKSAL ALANINDA YAPILANDIRILMASI VE ONUN ŞİX VARLIKSAL ALANININ İÇERİSİNDE OLMASI ONU DİREK ETKİLEYEN ÖZELLİKLERİ İLEDE YOK OLMASINI SAĞLAR VE ONUNLA İLGİLİ OLANLARDA BU YASAK BİLGİSİNİN ETKİSİ İLE BİR YOK OLMA SÜRECİ İÇERİSİNE GİRER. BAŞ OBSEDÖRÜN BÜTÜN ÖZELLİKLERİNİ YASAKLAMA GÜÇLÜ ETKİSİ İLE KENDİSİNE ÖZEL BİR YOK EDİCİLİK ÇALIŞMASI YAPAN YASAK BİLGİSİ, BAŞ OBSEDÖRLERİ, BAŞ OBSEDÖRÜ TAMAMEN YASAKLAR VE SONSUZ YOK EDİLİŞ GERÇEĞİNİ ONA YAŞATIR. BİLGİ GEREKEN BÜTÜN ÇALIŞMALARI YAPAR.

ANTİ OBSEDÖR BAŞ OBSEDÖR YOK EDİCİ OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ
YASAK BİLGİSİNİN ÇALIŞMALARINI DESTEKLEYEN YAPILANMASI İLE BAŞ OBSEDÖRÜN KENDİ YAPISINA VE KENDİSİNE KORUMA ÖZELLİKLERİNE HAKİM BİR SALDIRI VE SAVAŞ VE YOK ETME ÇALIŞMALARI YAPAN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.

BAŞ OBSEDÖR YASAĞI TEDAVİ VE BAKIM ÖZELLİĞİ
BAŞ OBSEDÖRÜN SEBEP OLDUĞU BÜTÜN VARLIKSAL ALAN YAPILARINDAKİ SORUNLARI, ADENEL KALKANSAL YAPISINDAKİ SORUNLARI VE ONUNLA İLGİLİ OLMALARINI SONLANDIRACAK TEDAVİ VE BAKIM ÇALIŞMALARI YAPAN, BAŞ OBSEDÖRÜN ETKİSİ ALTINDA OLAN BÜTÜN ALANLARIMIZA GEREKEN BAKIMLARI SAĞLAYAN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ GEREKEN ŞEKİLDE ÇALIŞIR.

ANTİ BAŞ OBSEDÖR OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ
BAŞ OBSEDÖRÜN ANTİSİ OLACAK ŞEKİLDE BİR YAPILANMA İÇERİSİNE GİREN VE ONUN SONSUZ ZAMANLAR BOYUNCA TAMAMEN YOK EDİLMESİNİ SAĞLAYAN ANTİ ETKİLERİNİ VE ÇALIŞMA VE ÖZELLİKLERİNİ KENDİSİNDE BULUNDURAN VE SONSUZ ARTAN ÖZELLİKLERİ İLE YAPILANAN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.