13. KIRMIZI ÇİZGİ YASAĞI

13. KIRMIZI ÇİZGİ YASAĞI

ADENELİN İÇERİSİNDEKİ YAŞAMDA BİR YAPILANMA OLARAK VİLİN GÖRME SORUNLARININ OLMASINI YASAKLAYAN, VİLİN VARLIKSAL ALAN HAKİKATLERİNİ VE BİLGİLERİNİN SONUÇLARINI, PARALARINI VE BENZER KENDİ İSTEKLERİNİ GÖRMESİNİ SAĞLAYAN VE BUNLARI GÖRMESİNİ ENGELLEYEN BÜTÜN ALANLARI VE OBSEDÖR SORUNLARI VE OLUŞUMLARI YASAKLAYAN ŞEKİLDE ÇALIŞAN KIRMIZI ÇİZGİ YASAĞI KENDİSİNE ÖZEL ÇALIŞMASI İLE VİLİN ADENELİN İÇERİSİNDEKİ YAŞAMDA BÜTÜN GÖRME SORUNLARINI YOK ETMEK İÇİN ÇALIŞIR. HANGİ ALANLARIN NEDEN OLDUĞUNU BİLEREK ONLARA ÖZEL ÇALIŞMA YÖNTEMLERİ İLE VİLİN İSTEDİĞİ HERŞEYİ GÖREBİLMESİ İMKANLARINI SAĞLAR. YASAK BİLGİSİ GEREKEN ŞEKİLDE ÇALIŞIR.

ANTİ OBSEDÖR 13. KIRMIZI ÇİZGİ YASAĞI
VİLİN GÖRME SORUNLARINI SAĞLAYAN BÜTÜN OBSEDÖR OLUŞUMLARI VE ETKİLERİ VE ALIŞKANLIKLARI YOK ETMEK İÇİN ÇALIŞAN VE KALKANSAL YAPILANMADAN, GÖZÜNDEKİ YAPILANMALARA KADAR GEREKEN ANTİ OBSEDÖR ÇALIŞMALARI YAPAN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.

13. KIRMIZI ÇİZGİ YASAĞI TEDAVİ VE BAKIM ÖZELLİĞİ
VİLİN GÖRME SORUNLARI YAŞAMASINA NEDEN OLAN ALANLARA, GÖZÜNE VE VARLIKSAL ALAN YAPILANMALARIMIZA DAİR BÜTÜN BAKIMLARI VE SAĞLIK ÇALIŞMALARINI YAPAN VE GEREKEN BÜTÜN ALANLARI VE İSTEKLERİNİ GÖRMESİNİ SAĞLAYAN ÇALIŞMALARI İLE GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.