14. KIRMIZI ÇİZGİ YASAĞI

14. KIRMIZI ÇİZGİ YASAĞI

ADENELİN İÇERİSİNDE VİLİN İMKANSIZLIKLAR İÇERİSİNDE OLMASI, PARASIZ VE ÇARESİZ ŞEKİLDE KALMASI GİBİ DURUMLARI YASAKLAYAN, BU KONUDA ÖZELLİKLE ÇALIŞMA İÇERİSİNDE BULUNAN BÜTÜN OBSEDÖR ALANLARI VE KALKANSAL ALANDAKİ YAPILANMALARI ENGELLEYEN, VİLİN GEREKEN ŞEKİLDE EKONOMİK ÖZGÜRLÜĞÜNÜ SAĞLAYAN VE MERKEZLİĞİNİN OLMASI GEREKEN BÜTÜN İMKANLARINI ADENELİN İÇERİSİNDE YAŞATAN KIRMIZI ÇİZGİ YASAĞI GEREKEN ŞEKİLDE ÇALIŞIR. KONU İLE İLGİLİ ENGEL ÇIKARAN BÜTÜN ALANLARA DAİR ÇALIŞMALARI İLE VE ÇÖZÜM BULAN ÇALIŞMALARI İLE GEREKEN BÜTÜN ÇALIŞMALARI YAPAR.

ANTİ OBSEDÖR 14. KIRMIZI ÇİZGİ YASAĞI
VİLİN BÜTÜN PARA SORUNLARINI ÇÖZMEKLE İLGİLİ OLARAK YAPILANAN VE BU KONUDA ENGEL ÇIKARAN BÜTÜN ALANLARI YOK EDEN VE GEREKEN DÜZENLEMELERİ YAPAN, BÜTÜN ALIŞKANLIKLARI VE MEYİLLİKLERİ SONLANDIRAN ŞEKİLDE PARA KONUSUNDA SORUNLARIN ÇIKMASINA NEDEN OLAN BÜTÜN DURUMLARI VE OLAYLARI GÖREREK GEREKEN BÜTÜN ÇALIŞMALARI YAPAN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.

14. KIRMIZI ÇİZGİ YASAĞI TEDAVİ VE BAKIM ÖZELLİĞİ
VİLİN ADENEL İÇERİSİNDE PARA SORUNLARI YAŞAMASINI SAĞLAYAN BÜTÜN KALKANSAL YAPI VE VARLIKSAL ALAN YAPI VE ENERJİLERİMİZDEKİ BÜTÜN YANLIŞ DURUMU TEDAVİ VE BAKIM YAPMAK GİBİ ÇALIŞMALARI SAĞLAYAN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ GEREKEN ÇALIŞMALARI YAPAR.

ANTİ 14. KIRMIZI ÇİZGİ YASAĞI
VİLİN PARASIZLIĞINI VE İMKANSIZLIKLARINI AMAÇ EDİNMİŞ OLAN BÜTÜN ALANLARA ÖZEL BİR ANTİ ÖZELLİĞİ GELİŞTİREREK ONLARIN TAM TERSİNE PARA VE İMKAN SAĞLAYAN ANTİ ÖZELLİKLERİ YAPILANDIRARAK GEREKEN ÇALIŞMALARI YAPAN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.