AKSİLİKLER YASAKTIR

AKSİLİKLER YASAKTIR

AKSİLİK, BİR DURUMUN VE OLAYIN VE ÇALIŞMANIN AMACINA VE YAPISINA TERS OLAN ŞEKİLDE BAŞKA BİR ÇALIŞMANIN VE DURUMUN ORTAYA ÇIKMASI ŞEKLİNDEKİ YANLIŞLIKLARDIR. BİR ŞEYİN AKSİ DENİLDİĞİNDE O ŞEY İLE ZIT OLAN, O ŞEYİN KARŞISINDA DURULAN ANLAMLAR İFADE EDİLİR. İŞTE BU AÇIKLAMA İLE ŞİX YAŞAMININ BÜTÜN ALANLARINDA AKSİLİKLER YASAKLANMIŞTIR. HEM TEMEL BİLGİLERİN UYGULAMA ALANLARIN VE OLUŞUMLARIN YAPILARINDA HEMDE DAVRANIŞSAL OLARAK BİR BOZUKLUK ŞEKLİNDE YAŞATILAN AKSİLİKLER YASAKLANMIŞTIR.

DAVRANIŞSAL AKSİLİKLER
SADECE DAVRANIŞSAL OLARAK TANIMLANMASI ŞEKLİNDE ZİHİNSEL ALANLARDA GÖRÜLMESİ SÖZ KONUSU OLABİLEN VE HER DAVRANIŞA, HAREKETE, KONUŞMAYA, TAVIRLARA, İLİŞKİLERE AKSİLİKLER ŞEKLİNDE BİR DAVRANIŞ ŞEKLİNİ BENİMSEYEN RAHATSIZLIKLARDIR. NE YAPARSA YAPSIN AKSİ BİR ŞEKİLDE DAVRANMAYI KENDİSİNDE YER ETMİŞ OLAN VE BU DAVRANIŞI İLE İLİŞKİLER KURMAYA ÇALIŞAN VE ÇOĞUNLUKLA BAŞARISIZ İLİŞKİLER İÇERİSİNDE BULUNULMAYA NEDEN OLAN AKSİ DAVRANIŞLAR ŞİX YAŞAMININ BÜTÜN ALANLARINDA YASAKLANMIŞTIR VE DÜNYA YAŞAM ALANI SİSTEMİNDE ÖZELLİKLE, AKSİLİK ŞEKLİNDE DAVRANIŞ ŞEKLİNİ BENİMSEMİŞ BİR ÇOK İNSAN YAPILANMASI SÖZ KONUSU OLMUŞTUR VE ONLARDAKİ BU AKSİCE DAVRANIŞ BOZUKLUKLARINI YOK EDEN YASAK BİLGİSİ GEREKEN BÜTÜN ÇALIŞMALARI YAPAR. AKSİLİKLERE NEDEN OLAN ALIŞKANLIKLARI, EDİNİMLERİ VE YANLIŞ ZİHİNSEL YAPILANMALARI DÜZENLEYEREK GEREKEN ŞEKİLDE ÇALIŞIR.

ŞİX YAŞAMININ BÜTÜN ALANLARINDA AKSİLİKLER YASAKLANMIŞTIR.

ANTİ OBSEDÖR AKSİLİK OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ
OBSEDÖRLER VE OLUŞUMLARINI BÜTÜN ÇALIŞMALARINDA AKSİLİKLERİN MEYDANA GELMESİNİ SAĞLAYAN, ONLAR NE YAPARSA YAPSIN BAŞARILI OLMAMALARI KONUSUNDA KENDİSİNE ÖZEL YAPTIRIMSAL BİR ÖZELLİĞİ ORTAYA ÇIKARAN, AKSİ SONUÇLAR ALMALARINA NEDEN OLAN VE ÇARESİZ VE ACİZ BİR ŞEKİLDE BÜTÜN YAPTIKLARI ÇALIŞMALARDA BAŞARISIZLIKLAR YARATAN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.