KONTOSLUK YASAKTIR

KONTOSLUK YASAKTIR

KONTOSLUK, HİÇ HAKKI OLMADIĞI HALDE, BİR HAKKI VARMIŞ GİBİ DAVRANARAK İLGİLİ ALANLAR ÜZERİNDE BASKILAR VE SALDIRILAR DÜZENLEYEREK, ONLARIN KENDİ İMKANLARINI ELİNE ALMAK ŞEKLİNDE BİR DURUM İÇERİSİNE GİRMEYE ÇALIŞILAN BÜYÜK HAKSIZLIKLARA VERİLEN İSİMLERDİR VE BU DURUMU GİZLİCE VEYA ALENİ BİR ŞEKİLDE YAPMA ÇALIŞMALARINDA OLAN KONTOSLAR VE KONTOSLUK ŞİX YAŞAMINDA TAMAMEN YASAKLANMIŞTIR. HER VARLIKSAL ALANIN BÜTÜN HAKLARI VARLIKSAL ALANIN KENDİSİNDEDİR, MERKEZİNDEDİR, KENDİ BİLGİLERİN VE OLUŞUMLARINDADIR, BUNUN DIŞINDA DIŞARIDAN HİÇ BİR ALAN HİÇ BİR VARLIKSAL ALAN VE YAŞAM VE FORMSAL ÖZELLİKLER GÖSTEREN OLUŞUMLAR ÜZERİNDE HAK İDDİA EDEMEZ. BU DURUM TAMAMEN YANLIŞ VE TERS VE SAÇMA VE OLANAKSIZDIR. İŞTE BU AÇIKLAMA İLE OBSEDÖRLERİN TAM BİR KONTOS OLDUĞUNU AÇIKLAYAN YASAK BİLGİSİ, ONLARIN BÜTÜN KONTOSLUK DÜZENLERİNİ VE ÇALIŞMALARINI ORTAYA ÇIKARARAK GEREKEN BÜTÜN YOK ETME İŞLEMLERİNİ SAĞLAR. ŞİX YAŞAMININ BÜTÜN ALANLARINDA KONTOSLUKLAR TAMAMEN YASAKLANMIŞTIR. KENDİSİNE ÖZEL HAKLAR VE ÖZGÜRLÜKLER VE VARLIKSAL İRADE BAKIMINDAN EDİNİMLERİ VE GÜÇLERİ BULUNDURAN YASAK BİLGİSİ GEREKEN BÜTÜN ÇALIŞMALARI YAPAR VE BÜTÜN KONTOSLUK YAPILANMALARINI SONLANDIRIR.

ANTİ OBSEDÖR KONTOSLUK OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ
ŞİX YAŞAMI İLE İLGİLİ OLMUŞ OLAN BÜTÜN KONTOSLARI YOK EDEN, ONLARIN KONTOSLUKLARINI SONLANDIRAN, BÜTÜN KONTOS OLUŞUMLARI VE ETKİLERİNİ YOK EDEN VE KONU İLE İLGİLİ GEREKEN BÜTÜN ÇALIŞMALARI YAPAN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.

BAŞ KONTOSU YOK EDEN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ
ŞİXİN KALBİNDE KONUMLANMIŞ OLAN BAŞ KONTOSU YOK ETMEKLE İLGİLİ OLARAK ÇALIŞAN, ONA ÖZEL KONTOSLUK YOK ETME ÇALIŞMALARI OLAN, ONUN EN BÜYÜK KONTOSLUKLARI SAĞLAYAN ALAN OLDUĞUNU BİLEREK VE BÜTÜN İÇERİĞİNE HAKİM OLARAK GEREKEN ŞEKİLDE ÇALIŞAN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.

KONTOSLUKLAR TEDAVİ VE BAKIM ÖZELLİĞİ
KONTOSLARIN VARLIKSAL ALANDA NEDEN OLDUĞU BÜTÜN DEĞİŞİMLERİ VE BOZUK YAPILANMALARI SONLANDIRAN VE VARLIKSAL ALAN YAPILARIMIZIN ÜZERİNDEKİ KONTOSLUKLARIN ETKİLERİNİ VE YAPILANMALARINI SONLANDIRAN VE KENDİSİNE ÖZEL TEDAVİ VE BAKIM ÇALIŞMALARI YAPAN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.

ANTİ KONTOSLUK ÖZELLİĞİ
BÜTÜN KONTOSLUKLARI ORTAYA ÇIKARARAK ONLARIN ANTİSİ OLACAK ŞEKİLDE YAPILANAN, KONTOS OLUŞUMLARI İÇİN, KONTOSLAR İÇİN ANTİ KONTOS ŞEKLİNDEKİ YAPILANMALARI İLE ONLARIN YOK EDİLMESİNİ SAĞLAYAN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.