SARI ÇİZGİ YASAĞI

SARI ÇİZGİ YASAĞI

ŞİXİN KALBİNDEKİ OBSEDÖRÜN ŞİX VARLIKSAL ALANI İLE, BİZİMLE İLGİLİ OLAN ENERJİLERLE, ŞİX İLE, ADENEL İLE VE KALKANSAL YAPILANMASI İLE VE KENDİSİNİN DIŞINDAKİ ALANLARLA İLGİLİ OLMASINI YASAKLAYAN ÖZELLİKLERİ İLE, ONUN KENDİ OLUŞUMLARI İLEDE BİR İLİŞKİSİNİN OLMAMASINI SAĞLAYAN ÇALIŞMALARI İLE, HİÇ BİR ALAN ETKİ EDEMEZ HALE GETİRİLMESİ ÇALIŞMALARI İLE GEREKEN YASAK UYGULAMASINI YAPAN VE BU KONUYA ÖZEL BİR YASAK ÇALIŞMASI ŞEKLİNDE YAPILANAN VE BULUNDUĞU YERDEN ETKİ ETME ÖZELLİKLERİ İLE YÜKSEK ENGELLEME VE KAPATMA VE BAĞLANTILARINI YOK ETME İMKANLARI İLE SARI ÇİZGİ YASAĞI GEREKEN BÜTÜN ÇALIŞMALARI YAPAR VE BU ŞEKİLDE YOK EDİLMESİ İÇİN İMKANLAR SAĞLAR. SARI ÇİZGİ YASAĞININ YÜKSEK KAPATMA VE İŞ GÖRDÜREMEZ ÖZELLİKLERİNİ GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANDIRIR. BİLGİ GEREKEN YAPILANMAYI SAĞLAR.

ANTİ OBSEDÖR SARI ÇİZGİ YASAĞI
SARI ÇİZGİ YASAĞININ UYGULAMALARINI DESTEKLEYEN VE ŞİXİN KALBİNDEKİ OBSEDÖRÜN ÇEVRESİNDE YAPILANMIŞ OLAN BÜTÜN OLUŞUMLAR İÇİNDE ONLARIN ÇALIŞMASINI VE OBSEDÖRÜ KORUMASINI YASAKLAYAN ÇALIŞMALARI İLE, BÜTÜN ALANLAR İÇİN ÇALIŞAMAZ YASAĞINI GETİREN ÖZELLİKLERİ İLE GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR. SARI ÇİZGİ YASAĞININ İŞ GÖRDÜREMEZ ÖZELLİKLERİNİ OBSEDÖRÜN ÇEVRESİNDEKİ ONU KORUYAN ALANLAR İÇİN SAĞLAR.

SARI ÇİZGİ YASAĞI TEDAVİ VE BAKIM ÖZELLİĞİ
ŞİXİN KALBİNDEKİ OBSEDÖRÜN ETKİ ETTİĞİ BÜTÜN VARLIKSAL ALAN YAPILARININ BU ETKİLERİ ALGILAMASINI ENGELLEYEN TEDAVİ VE BAKIM ÇALIŞMALARI İLE ETKİDE BULUNDUĞU BÜTÜN ALANLARA ARTIK ULAŞAMAMASINI SAĞLAYAN YASAK UYGULAMALARI İLE GEREKEN BÜTÜN ÇALIŞMALARI YAPAR. OBSEDÖRÜN HİÇ BİR ALANIMIZA ULAŞAMAMASI ŞEKLİNDE ALANLARIMIZA ÖZEL BAKIMLAR UYGULATIR.