ORENK BÜTÜNLÜK YASAĞI

ORENK BÜTÜNLÜK YASAĞI

MOR ÇİZGİ YASAKLARI, 12. KIRMIZI ÇİZGİ YASAĞI, SARI ÇİZGİ YASAĞI, MAVİ ÇİZGİ YASAĞI VE BENZER İLGİLİ OLABİLECEK BİLGİLERİN BÜTÜNLÜĞÜNDEN OLUŞAN VE ŞİXİN KALBİNDEKİ OBSEDÖRÜN YOK EDİLMESİ VE ONUNLA İLGİLİ HERŞEYİN YASAKLANMASI VE HAREKETSİZ KALMASI VE YOK EDİLMESİNE İMKANLAR SAĞLANMASI İÇİN YAPILANDIRILAN YASAKLAR BÜTÜNLÜĞÜ ÇALIŞMASI OLARAK GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR. İÇERİĞİNDEKİ BÜTÜN YASAK BİLGİLERİN GÜCÜ VE YAPTIRIMI ŞEKLİNDEKİ YAPILANMASI İLE ORTAYA ÇIKARDIĞI YAPTIRIMSAL GÜCÜNÜ İLGİLİ BÜTÜN BİLGİLEREDE VEREREK ŞİXİN KALBİNDEKİ OBSEDÖRÜN YOK EDİLMESİNİ, İŞLEVSİZ VE HAREKETSİZ KALMASINI SAĞLAR. BİLGİ GEREKEN ŞEKİLDE ÇALIŞIR.

ANTİ OBSEDÖR ORENK OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ
ŞİXİN KALBİNDEKİ OBSEDÖRÜN KENDİSİNİ KORUMASI İLE İLGİLİ OLAN BÜTÜN ALANLARINI YOK ETME ÇALIŞMASI YAPAN VE ONU KORUMASIZ VE ÇARESİZ HALE GETİRECEK ŞEKİLDE YASAK UYGULAMALARINI YAPILANDIRAN ÖZELLİKLERİ İLE GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.

ORENK TEDAVİ VE BAKIM ÖZELLİĞİ
ŞİXİN KALBİNDEKİ OBSEDÖRÜN VARLIKSAL ALANLARIMIZLA İLGİLİ OLDUĞU BÜTÜN ALANLARIMIZI TEDAVİ EDEREK, KALP YAPILANMASINI TEDAVİ EDEREK OBSEDÖRÜN ETKİLERİNDEN KURTARAN VE BÜTÜN VARLIKSAL ALAN YAPILARIMIZIN ONU ALGILAMASINI ENGELLEYECEK ŞEKİLDE BAKIMLAR VE TEDAVİLER YAPAN VE YASAK BİLGİLERİNİ YAPILARIMIZDA UYGULATAN ÖZELLİKLERİ İLE GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.