MAVİ ÇİZGİ YASAĞI

MAVİ ÇİZGİ YASAĞI

ŞİXİN KALBİNDEKİ OBSEDÖR OLUŞUMA ÖZEL OLAN YASAK BİLGİSİ, SADECE ONUN BÜTÜN ÖZELLİKLERİNİ ORTAYA ÇIKARARAK ONUNLA İLGİLİ OLAN VE İÇERİĞİ İLE İLGİLİ OLAN VE ONUN ETKİLERDE BULUNMASINI VE ONUN BİR İŞLEM YAPMASINI VE ONUN ÇALIŞMASINI VE ONUN BULUNMASINI VE ONU ŞEKLİNDE ONUNLA İLGİLİ OLAN BÜTÜN ÖZELLİKLERİ YASAKLAMA VE YOK ETME ÇALIŞMALARI İLE İLGİLİ OLARAK, ONUN BULUNDUĞU YERDEN ONU ETKİLEME ÖZELLİKLERİ VE YOK ETME ÇALIŞMALARI İLE MAVİ ÇİZGİ YASAĞI, SADECE ONU ÖZEL BİR YASAK YAPILANMASI OLARAK GEREKEN ŞEKİLDE ÇALIŞIR. ONUN GİBİ BİR OLUŞUMUN OLMASI, OBSEDÖRÜN OLMASI, YARATILIŞLAR İÇİN TAMAMEN ZARAR VE ZİYAN VE YANLIŞLIK VE HATA OLAN BİR ALANIN BULUNMASI SON DERECE ZARARLI VE YASAKTIR. KESİNLİKLE BULUNMASININ SÖZ KONUSU OLAMAYACAĞI ŞEKİLDE MAVİ ÇİZGİ YASAĞI ONA DAİR HERŞEYİ YASAKLAR, HAREKETSİZ BIRAKIR, ONUN YOK EDİLMESİ İLE İLGİLİ BÜTÜN EDİNİM VE ÇALIŞMALARI KENDİSİNDE BULUNDURUR. YASAK BİLGİSİ GEREKEN ŞEKİLDE ÇALIŞIR.

ANTİ OBSEDÖR MAVİ ÇİZGİ YASAĞI ÖZELLİĞİ
ŞİXİN KALBİNDEKİ OBSEDÖRÜN YOK EDİLMESİ ÇALIŞMALARINI DESTEKLEYEN VE MAVİ ÇİZGİ YASAĞININ ÇALIŞMALARINA ENGEL OLAN BÜTÜN OBSEDÖR OLUŞUMLARI YOK ETME ÇALIŞMALARI İLE GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.

MAVİ ÇİZGİ YASAĞI TEDAVİ VE BAKIM ÖZELLİĞİ
ŞİXİN KALBİNDE BU OBSEDÖRÜN ETKİSİNDE OLAN BÜTÜN VARLIKSAL ALAN YAPILARIMIZI BU ETKİLERDEN VE ONLARLA İLGİLİ OLMASI DURUMUNDAN ÇIKARAN, BU ALANLARIMIZA GEREKEN BAKIM VE TEDAVİ ÇALIŞMALARINI SAĞLAYAN VE BU OBSEDÖRÜN VARLIKSAL ALANIN HER HANGİ BİR ALANI İLE, ŞİX İLE İLGİLİ OLMASINI YASAKLAYAN ŞEKİLDE TEDAVİ VE BAKIM ÇALIŞMALARI İLE GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.