ZİBRET YASAKTIR

ZİBRET YASAKTIR

ZİBRET, OBSEDÖRLERİN VE OLUŞUMLARININ ZİHİNSEL ALANLARDA YAPTIKLARI BİR UYGULAMA OLARAK ZİHİNSEL FIRSATÇILIK ANLAMLARINA GELEN, UYGUN BULDUKLARI ZAMANLARDA VE DÜŞÜNSEL DURUMLARDA,KENDİ YAPILARINA UYGUN DÜŞÜNCELERİ BULDUKLARINDA, KENDİLERİ İLE İLGİLİ DÜŞÜNCELER OLUŞTUĞUNDA HEMEN BAĞLANTILAR KURMA VE İLGİLİ OLMA VE SALDIRMA VE ZİHİNSEL RAHATSIZLIKLAR MEYDANA GETİRME ÖZELLİKLERİNE ZİBRET DENİLMEKTEDİR VE ŞİXİN ZİHİNSEL ALANINDA UYGULANAN BU OBSEDÖR YÖNTEM BÜTÜN HATLARI İLE BİLİNEREK TAMAMEN YASAKLANMIŞTIR. HİÇ BİR ŞEKİLDE ŞİXİN ZİHİNSEL ALANINDA ZİBRETLİKLERİN YAŞATILMASINA İZİN VERMEYEN YASAK BİLGİSİ GEREKEN BÜTÜN ÇALIŞMALARI YAPAR.

ANTİ OBSEDÖR ZİBRET ÖZELLİĞİ
ŞİXİN ZİHİNSEL ALANINDA ZİBRETLİKLER MEYDANA GETİRMEKLE İLGİLİ YAPILANMIŞ BÜTÜN OBSEDÖR OLUŞUMLARI ENGELLEMEK VE YOK ETMEK ÇALIŞMALARI YAPAN, HİÇ BİR ŞEKİLDE ZİBRETLİKLERE İZİN VERMEYEN ÇALIŞMALARI İLE GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.

ZİBRET TEDAVİ VE BAKIM ÖZELLİĞİ
ŞİXİN ZİHİNSEL ALANINDA ZİBRETLİKLERE İZİN VEREN BÜTÜN ZİHİNSEL ALAN ENERJİLERİNİ VE YAPILANMALARINI TEDAVİ EDEREK YASAK BİLGİSİNİN İÇERİĞİNDE YAPILARINDA YAŞATMALARI İLE İLGİLİ TEDAVİ VE BAKIM ÇALIŞMALARI YAPAN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.

ANTİ ZİBRET ÖZELLİĞİ
ŞİXİN ZİHİNSEL ALANINDA ZİBRETLİKLER MEYDANA GETİREN OBSEDÖR OLUŞUMLARIN VE ETKİLERİN ANTİSİ OLACAK ŞEKİLDE YAPILANARAK HİÇ BİR ŞEKİLDE ZİBRETLİKLERE İZİN VERMEYEN ÇALIŞMALARI İLE GEREKEN ŞEKİLDE ÇALIŞIR.