TABRETMEK YASAKTIR

TABRETMEK YASAKTIR

TABRETMEK, İLGİLİ ALANLARIN KENDİ ÜSTÜN ÖZELLİKLERİNİN SALDIRILAR VE SAHTELİKLER VE ALDATMALARLA ALINMASI, DEĞİŞTİRİLMESİ, KENDİ YANLIŞ AMAÇLARI İÇİN KULLANILMASI DURUMLARI İLE BİR TABR HALİNE DÖNÜŞEN ALANLARIN BU UYGULAMALARDAN SONRAKİ HALLERİNE VERİLEN İSİMLERDİR VE DÜNYA YAŞAM ALANI SİSTEMİNİN BU DURUMU BİR TABRETME OLAYIDIR. İLK ELDEN ÖRNEKLE DÜNYA YAŞAM ALANI SİSTEMİ, ŞİXE ZAMANINDA YAPILAN ÇOK BÜYÜK OBSEDÖR SALDIRILAR VE SONRASINDA VARLIKSAL ALANIN İÇERİSİNE GİREREK OBSEDÖR SAHTELİKLER VE YALAN ETKİLERLE DEĞİŞTİMELER YAPTIKLARI VARLIKSAL ALAN YAPILANMALARI İLE OLUŞTURULMUŞTUR VE BU DURUM BİR TABRETMEK OLAYIDIR. ŞİXİN ÜSTÜN ÖZELLİKLERİNİ, O ZAMANKİ SEVİYESİNCE DÜŞÜREREK, ALDATARAK, SALDIRARAK AŞAĞI İNDİRMİŞLERDİR VE BU ŞEKİLDE DÜNYA YAŞAM ALANI SİSTEMİNİN YAPISINI, MADDİ GÖRÜNÜMÜNÜ OLUŞTURMUŞLARDIR. İŞTE MADDİLİK, ENERJİ SEVİYESİ EN DÜŞÜK OLAN VARLIKSAL ALAN YAPILANMALARINDAN BİRİDİR VE BU TAMAMEN ŞİXİN İSTEĞİ İLE DEĞİL, OBSEDÖRLERİN SALDIRILARI İLE SÖZ KONUSU OLMUŞTUR VE ŞİX VARLIKSAL ALANI BU ANLAMDA BELİRLİ BİR SÜRE OLMAK ÜZERE OBSEDÖR TABRETMEK ALTINDA KALMIŞTIR VE UZUN ZAMANDIRDA BU TABREDİLMEKTEN ÇIKMAKLA İLGİLİ ÇALIŞMALAR YAPMAKTADIR. TABRETMEK YASAĞI BU DURUMUN BÜTÜN İÇERİKLERİNİ VE OLUŞUM DURUMLARINI BİLEREK, BÜTÜN TABREDİLMELERİ YASAKLAYAN, TABRETME SONUCU OLUŞAN OLUŞUMLARI DEĞİŞTİREN VE VARLIKSAL ALAN ENERJİLERİ VE GÜÇLERİ HALİNE GELMESİNİ SAĞLAYAN, ONLARIN TABREDİLDİĞİ İÇERİKLERİNİ BİLEREK GEREKEN BÜTÜN ÇALIŞMALARI YAPAN VE ŞİX VARLIKSAL ALANININ, YAŞAMININ BÜTÜN ALANLARINDAN TABRETMELERİ YASAKLAYAN ÖZELLİKLERİ İLE GEREKEN ŞEKİLDE ÇALIŞIR. ÇOK ÖZELLİKLKİ TABRETMEK YASAK BİLGİSİ UYGULAMALARI İLE GEREKEN BÜTÜN ÇALIŞMALARI YAPAR, EDİNİMLERİ VE BİLGİLERİ ORTAYA ÇIKARIR.

ANTİ OBSEDÖR TABRETMEK OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ
OBSEDÖRLER VE OLUŞUMLARININ YOK EDİLMESİ İLE İLGİLİ OLARAK ONLARI ANTİ OBSEDÖR ŞEKİLDE TABRETMELER HALİ İÇERİSİNE SOKARAK ONLARDA TABRETMENİN SONUCUNU YOK EDİLMESİ OLARAK AYARLAYARAK KENDİ İÇERİĞİNDE KENDİSİNE ÖZEL SALDIRILAR, ALDATMALAR, KANDIRMALAR, VE DEĞİŞİMLER SAĞLAYARAK YOK ETME ÖZELLİKLERİ OLAN ANTİ OBSEDÖR TABRETMEK GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.

TABRETMEK TEDAVİ VE BAKIM ÖZELLİĞİ
ŞİX VARLIKSAL ALANININ TABRETME İÇERİSİNE DÜŞMÜŞ OLAN BÜTÜN ALANLARINI BU DURUMDAN ÇIKARMAK İÇİN GEREKEN SAĞLIK, TEDAVİ, BAKIM, ONARIM VE DÖNÜŞTÜRME, EN İYİ HALLERİNE GETİRME ÇALIŞMALARI YAPAN, TABRETMELERİ GERİ DÖNDÜRMEKLE İLGİLİ KENDİSİNDE GEREKEN BÜTÜN BİLGİLERİ VE EDİNİMLERİ BULUNDURAN, BÜTÜN TABREDİLMİŞ ALANLARA ÖZEL ÇALIŞMALAR YAPAN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.

ANTİ TABRETMEK OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ
TABRETMELERİN ANTİSİ OLACAK ŞEKİLDE YAPILANAN VE BÜTÜN TABREDİLMİŞ ALANLARIMIZI BU DURUMDAN ÇIKARMAK İÇİN KENDİSİNDE ANTİSİ OLACAK ŞEKİLDE YAPILANMALAR BULUNAN, TABREDİLMENİN BÜTÜN SEBEP VE SONUÇ VE İÇERİKLERİNİ BİLEREK ANTİ TABRETMEK ŞEKLİNDE OLAYI TERSİNE ÇEVİREN VE BÜTÜN VARLIKSAL ALAN YAPILANMALARININ TABRETMEK İÇERİSİNDEN ÇIKARAN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.