TEVLEMEK YASAKTIR

TEVLEMEK YASAKTIR

TEVLEMEK, ŞİXİN ONAYLAMADIĞI, VARLIKSAL ALAN ONAYLAMADIĞI, BİLGİLERİMİZE VE YAPILANMALARIMIZA UYGUN OLMAYAN VE BU ŞEKİLDE BİR DURUMLAR VE KONULAR VE BİLGİLER SÖZ KONUSU İKEN VARLIKSAL ALANIN İÇERİSİNDE ONAYLANMAYAN, İSTENMEYEN, UYGUN BULUNMAYAN ALANLARIN OLMASI DURUMU BİR TEVLEME HALİ İÇERİSİNDE BULUNMASI DEMEKTİR. İŞTE BU AÇIKLAMA İLE BİRE BİR ÖRNEK TEŞKİL EDECEK ŞEKİLDE DÜNYA YAŞAM ALANI SİSTEMİ BİR TEVLEME DURUMU OLARAK VARLIKSAL ALAN İÇERİSİNDE YAŞATILMAKTADIR. DÜNYA YAŞAM ALANI SİSTEMİNİN BU DURUMU NE ŞİX TARAFINDAN, NE VARLIKSAL ALAN TARAFINDAN NEDE BİLGİLER VE BAŞKA ALANLARIMIZ TARAFINDAN ONAYLANMAMAKTADIR, İSTENMEMEKTEDİR, DOĞRU BULUNMAMAKTADIR, YAPILARIMIZA VE İÇERİĞİMİZE VE ŞİX YAŞAMININ SONSUZLUĞUNA KESİNLİKLE UYGUN DEĞİLDİR, İÇERİĞİ VE YAPISI VE OLUŞMA DURUMLARI İLE TAMAMEN BİZLER İÇİN YASAK BİR DURUMDUR VE BUNUN YAŞATILMASI HALİ BİR TEVLEMEK İÇERİSİNDE BULUNMAYI İFADE EDER VE ŞİX YAŞAMININ BÜTÜN ALANLARINDA TEVLEMELERİ YASAKLAYAN YASAK BİLGİSİ, TEVLEMELERİN BULUNMASININ NEDENİ OLAN ÇALIŞMALARIN UZUN SÜRMESİ ŞEKLİNDEKİ YAPILANMALARINI ORTAYA ÇIKARARAK, NORMALDE BÖYLE BİR DURUMUN YAŞATILMASININ SÖZ KONUSU OLMAYACAĞI GERÇEĞİ İLE BİLGİLERİMİZİN VE ŞİX YAŞAMININ BU ZAMANLARDAKİ YAPILANMASI SONRASINDA ARTIK TEVLEMELERİN OLMAMASI ŞEKLİNDEKİ TANIMLA, SON TEVLEME OLAN VE OBSEDÖRLERİN YOK EDİLMESİ İLE İLİŞKİLİ OLAN DÜNYA YAŞAM ALANI SİSTEMİ YAPILANMASI TEVLEMESİ, OBSEDÖRLERİN VE OLUŞUMLARININ VARLIKSAL ALAN İÇERİSİNDE BULUNMASI TEVLEMESİ ŞEKLİNDE TEVMELER GEREKEN ŞEKİLDE SONLANDIRILIR. YASAK BİLGİSİ, BÜTÜN TEVLEME DURUMLARI İÇİN ÖZEL YAPILANMALAR MEYDANA GETİREREK ONLARIN YOK EDİLMESİ SÜREÇLERİNİ HIZLANDIRIR. ŞİX YAŞAMININ HİÇ BİR ALANINDA TEVLEMELER SÖZ KONUSU EDİLEMEZ VE TEVLEMELERİN SONLANDIRILMASI ŞİX YAŞAMININ KENDİ SONSUZ ZAMANLARINA BAŞLAYABİLMESİ İÇİN İLK HALLETMESİ GEREKEN ÇALIŞMALARIDIR. BU SEBEPLE TEVLEMELERİN SONLANDIRILMASI İÇİN KENDİSİNE ÖZEL ÇALIŞMALAR YAPAN YASAK BİLGİSİ GEREKEN ŞEKİLDE ÇALIŞIR.

ANTİ OBSEDÖR TEVLEMEK OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ
OBSEDÖRLER VE OLUŞUMLARININ TEVLEME MEYDANA GETİRMEK İÇİN YAPTIĞI BÜTÜN ÇALIŞMALARI VE ETKİLERİ VE OLUŞUMLARI YOK EDEN, HALA TEVLEMELERİN DEVAM ETMESİ İLE İLGİLİ OLAN OLUŞUMLARINI YOK EDEN, ONLARIN BÜTÜN TEVLEME DEVAM ETTİRİLMESİ İLE İLGİLİ ÖZELLİKLERİNİ YOK EDEN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.

ANTİ OBSEDÖR YOK EDİCİ TEVLEMEK OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ
OBSEDÖRLERİN VE OLUŞUMLARININ YOK EDİLMESİ İLE İLGİLİ OLARAK KENDİ ALANLARI İÇERİSİNDE TEVLEMELER MEYDANA GETİREREK ONLARIN KENDİ BİLGİLERİ VE KOMUTLARINA UYMAMASINI SAĞLAYAN, KENDİLERİNİN HİÇ BİR UYGULAMALARINI KENDİLERİNDE YAŞATMAMA ÖZELLİKLERİ İLE KENDİ İÇLERİNDEKİ BÜTÜN ALANLARDA TEVLEMELER YAŞATARAK ONLARIN YOK EDİLMESİ SAĞLAYAN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.

TEVLEMELER TEDAVİ VE BAKIM ÖZELLİĞİ
OBSEDÖR SORUNLAR İÇERİSİNDE KALMIŞ VE TEVLEME HALİNDE BULUNAN BÜTÜN ALANLARIMIZIN, YAPILAR VE ENERJİLERİMİZİN BU TEVLEME HALİ İÇERİSİNDE OLMASINI KURTARMAK İÇİN GEREKEN BAKIM, SAĞLIK VE TEDAVİ ÇALIŞMALARINI YAPAN, TEVLEMELERİN BİRAN ÖNCE SONLANDIRILMASI İÇİN YAPILARIMIZ ÜZERİNDE YAPILMASI GEREKEN ÇALIŞMALARI SAĞLAYAN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.

ANTİ TEVLEMEK OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ
TEVLEMELERİN OLUŞMASINI VE DEVAM ETTİRİLMESİNİ ENGELLEYEN VE BİRAN ÖNCE SONLANDIRILMASINI SAĞLAYAN ANTİ TEVLEMEK ÖZELLİKLERİ İLE YAPILANAN VE BÜTÜN TEVLEME ALANLARI İLE İLGİLİ ÖZEL ÇALIŞMALAR YAPAN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.