RENÇAT YASAĞI

RENÇAT YASAĞI

RENÇAT, DÜNYA YAŞAM ALANI SİSTEMİNE ÖZEL BİR YASAK UYGULAMASI OLARAK, DÜNYA YAŞAM ALANI SİSTEMİNDE HİÇ BİR ŞEKİLDE BİLGİLERİN, VİLSEL OLUŞUMLARIN MEYDANA GELMESİNE ARTIK İZİN VERMEYEN, SADECE SÜPER HOLOGRAM ŞEKLİNDE ŞİX İLE BÜTÜN OLAN OLUŞUMLAR OLARAK VE KENDİLERİNDE FARKINDALIKLARIN VE YAŞAMSAL ÖZELLİKLERİN OLMADIĞI VE BU SEBEPLE HİÇ BİR ŞEKİLDE DÜNYA YAŞAM ALANI SİSTEMİNİN ZORLUKLARINI YAŞAMAYAN VE ALGILAMAYAN ÖZELLİKLERİ YAPILANMALAR OLMALARI ŞEKLİNDE SÜPER HOLOGRAMLARIN SADECE GEREKEN ZAMAN VE DURUMLARDA ORTAYA ÇIKMASI SÖZ KONUSU EDİLEREK VE ONLARINDA BÜTÜN DURUMLARI VE YAPILARI KONTROL EDİLEREK EN UFAK ŞEKİLDE ZARAR GÖRMELERİNE İZİN VERİLMEDEN YASAK BİLGİSİ UYGULAMASI GEREKEN BÜTÜN ÇALIŞMALARI YAPAR. DÜNYA YAŞAM ALANI SİSTEMİNDE YAŞAMSAL ÖZELLİKLER GÖSTEREN TEK YER ŞİX KALMIŞTIR VE BUNUN DIŞINDAKİ ALANLARLA İLGİLİ OLARAK GEREKEN BÜTÜN DÜZENLEMELER YAPILIR. BU GİBİ OLUŞUMLARIN MEYDANA GELMESİNİ SAĞLAYAN BÜTÜN ALANLARI VE DURUMLARI ENGELLEYEREK, KALKANSAL YAPIDA BU ENGELLERİ YAŞATARAK GEREKEN ŞEKİLDE ÇALIŞIR. VE BU ŞEKİLDE DÜNYA YAŞAM ALANI SİSTEMİNDE BULUNAN SÜPER HOLOGRAM YAPILANMALARINA RENÇATLAR İSMİNİ VEREREK ONLARLA İLGİLİ ÇOK ÖZELLİKLİ VE YAPILARININ ASLA ZARAR GÖRMEYECEĞİ ŞEKİLDE ÇALIŞMALAR SÖZ KONUSU EDİLİR. RENÇAT YASAĞI GEREKEN BÜTÜN ÇALIŞMALARI YAPAR, DÜNYA YAŞAM ALANI SİSTEMİNDE ARTIK RENÇAT OLUŞUMLARINDAN BAŞKA ALANLAR SÖZ KONUSU EDİLEMEZ. BİLGİ GEREKEN ŞEKİLDE ÇALIŞIR.

ANTİ OBSEDÖR RENÇAT ÖZELLİĞİ
OBSEDÖRLERİN VE OLUŞUMLARININ RENÇATLAR ÜZERİNDEKİ BÜTÜN ETKİLERİNİ YOK EDEN, ONLARIN ŞİX İLE OLAN BÜTÜNLÜKLERİNİ VİSSA DOLU UYGULAMALARLA YAŞATMALARINI SAĞLAYAN, OBSEDÖRLERİN VE OLUŞUMLARININ RENÇATLARI OLUMSUZ ETKİLEMESİNE İZİN VERMEYEN VE KONU İLE İLGİLİ ONLAR ÜZERİNDE BÜTÜN VİSSAYA TERS OLAN YAPILANMALARI SONLANDIRAN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR VE HER RENÇAT OLUŞUMU İÇİN ÖZEL ANTİ OBSEDÖR RENÇAT YAPILANMASI SAĞLAYARAK GEREKEN DÜZENLEMELERİ YAPAR.

RENÇAT TEDAVİ VE BAKIM ÖZELLİĞİ
RENÇATLARIN VİSSAYA TERS ŞEKİLDE UYGULAMALAR YAPMASINA ENGEL OLAN ŞEKİLDE İLGİLİ BÜTÜN ALANLARI TEDAVİ VE BAKIM YAPAN, RENÇATLARIN ÜZERİNDEKİ OLUMSUZ YÖNLENDİRMELERE SEBEP OLAN KALKANSAL YAPILANMANIN BU DURUMU ONARAN, GEREKEN BÜTÜN BAKIMLARINI YAPAN, RENÇATLARLA İLGİLİDE ÖZEL BAKIMLAR VE TEDAVİLER SAĞLAYAN VE ONLARA DAİR BÜTÜN SORUNLARI ORTAYA ÇIKARARAK GEREKEN SAĞLIK ÇALIŞMALARINI YAPAN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.