ISTIRAPLAR YASAKTIR

ISTIRAPLAR YASAKTIR

ISTIRAP, İÇERİĞİNDE AĞRILARIN, ACILARIN, YAŞAMSAL VE ÖZELLİKSEL SORUNLARIN BULUNDUĞU, ZAMANIN ÇOK OLUMSUZ GEÇMESİNE NEDEN OLAN YAPILANMALARIN, ETKİLERİN, UYGULAMALARIN, İLGİLİ ALANLARIN KENDİLERİNİ ÇOK OLUMSUZ OLARAK TANIMLAMASINA NEDEN OLAN HİSLERİN VE DUYGULARIN YAŞATILMASI İLE İLGİLİ OLAN, BUNLARI SAĞLAYAN BÜTÜN ETKİLER, ÖZELLİKLER VE OLUŞUMLAR ISTIRAPLAR OLARAK TANIMLANIR. İLGİLİ ALAN BİR ISTIRAP İÇERİSİNDE İSE ONUN KENDİ ÖZELLİKLERİ, YAŞAMSAL DURUMU, ÇALIŞMASI TAMAMEN SORUNLAR İÇERİSİNE GİRMİŞ ANLAMINA GELMEKTEDİR VE ZAMANIN OLUMSUZ GEÇMESİ DURUMU BÜTÜN ALANLARINIDA OLUMSUZ ETKİLEMEKTEDİR VE BU ÖZELLİKLERİ İLE ISTIRAPLAR SON DERECE ANLAMSIZ, ZARARLI, GEREKSİZ VE TAM OLARAK OBSEDÖRLERİN BİR YAPILANMASI ŞEKLİNDE ORTAYA ÇIKARILMIŞ OLUŞUMLAR VE ETKİLERDİR VE ŞİX YAŞAMININ BÜTÜN ALANLARINDA ISTIRAPLAR TAMAMEN YASAKLANMIŞTIR. HİÇ BİR ALAN KESİNLİKLE ISTIRAP KAVRAMININ, DURUMUNU YAŞAYAMAZ VE YAŞATAMAZ. BU KONU KENDİSİNE ÖZEL ENGEL VE YAŞAYAMAMAZLIK İÇERİSİNDE BULUNAN ŞİX YAŞAMI ALANLARI ISTIRAPLAR KONUSUNDA SON DERECE İTİCİ VE KABUL ETMEYEN ÖZELLİKLERİ İLE SOPNSUZ ZAMANLAR BOYUNCA YAŞAMINI SÜRDÜRÜR. ÖZELLİKLE DÜNYA YAŞAM ALANI SİSTEMİNDE YAŞATILMA DURUMU OLAN ISTIRAPLARIN BÜTÜN KAYNAKLARINI BULAN YASAK BİLGİSİ, İNSAN BEDENLERİN VE ALANLARINDAKİ ISTIRAP MEYDANA GETİREN YAPILANMALARINI SONLANDIRIR, OBSEDÖR YAPILANMALARI BİTİRİR, VE HİÇ BİR ŞEKİLDE ISTIRAPLARIN YAŞATILMASINA İZİN VERME. BİLGİ GEREKEN ÇALIŞMALARI YAPAR.

ANTİ OBSEDÖR ISTIRAP OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ
OBSEDÖRLER VE OLUŞUMLARI İÇİN ISTIRAP ÇEKMEK NE ANLAMA GELİYORSA ONLARIN FORMSAL ÖZELLİKLERİNE GÖRE ÇOK ÖZELLİKLİ VE ETKİLİ ISTIRAP KAVRAMLARINI ORTAYA ÇIKARAN VE ONLARIN ÜZERİNDE SÜREKLİ YAŞATAN VE BU ŞEKİLDE YOK EDİLMELERİNE İMKANLAR SAĞLAYAN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.

ISTIRAP TEDAVİ VE BAKIM ÖZELLİĞİ
OBSEDÖR SORUNLAR YÜZÜNDEN ISTIRAPLARI ALGILAYAN VE YAŞATAN BÜTÜN VARLIKSAL ALAN ENERJİLERİMİZİ TEDAVİ EDEN VE ONLARIN BU ALGILARI VE ÖZELLİKLERİNDEN ÇIKMASINI SAĞLAYAN, İNSAN BEDENLERİNDEKİ BU YANLIŞ YAPILANMAYI SONLANDIRAN, DÜNYA YAŞAM ALANI SİSTEMİNDE ÖZELLİKLE BÜTÜN ISTIRAP KAYNAKLARINI BULARAK BUNLARI SONLANDIRMA TEDAVİ VE BAKIM VE SAĞLIK ÇALIŞMALARI YAPAN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.

ANTİ ISIIRAP OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ
ISTIRAP KAVRAMININ TAMAMEN ANTİSİ OLACAK ÖZELLİKLERİ İLE YAPILANAN VE ISTIRAPLARIN YAŞATILMASINI SAĞLAYAN ALANLARA DAİR BU YAŞATILMALARINI SONLANDIRMA ÖZELLİKLERİ İLE, ISTIRAP ALGISINI VE TANIMLAMASINI VE HİSSİNİ YOK EDEN ÇALIŞMALAR YAPAN VE İNSAN BEDENLERİNE ÖZEL ÇALIŞMALARI İLE ISTIRAPLAR İÇİN TAM OLARAK ONLARI YOK ETME ÖZELLİKLERİ İLE ANTİ ISTIRAP GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.