AĞRILAR YASAKTIR

AĞRILAR YASAKTIR

AĞRILAR, İLGİLİ ALANLARIN KENDİ YAPILARINDA VE ÖZELLİKLERİNDE ORTAYA ÇIKAN SORUNLAR ŞEKLİNDE BİR DURUMU TANIMLATAN VE BU DURUMLA ZAMANIN OLUMSUZ GEÇMESİNİ SAĞLAYAN, HİSSİ VE TANIMLAYICI OLARAK OLUMSUZLUK HALİ İÇERİSİNDE BULUNAN, HASTALIKLARA NEDEN OLAN, ÜZÜNTÜLERE NEDEN OLAN, BİR ÇOK OLUMSUZLUĞUN TANIMLANMASINI SAĞLAYAN, BEDENSEL VE YAPISAL ÖZELLİKLERİN İÇERİSİNDEN ÇIKARAK, ZİHİNSEL ALANLARIN TANIMLAMASI ŞEKLİNDE YAPILANAN SORUN ÇIKARAN VE RAHATSIZ EDEN YAPILANMALAR VE OLUŞUMLARDIR. ŞİX YAŞAMININ BÜTÜN ALANLARINDA AĞRILAR TAMAMEN YASAKLANMIŞTIR. HİÇ BİR ŞİX YAŞAMI ALANI AĞRILAR İÇERİSİNDE BULUNAMAZ. BU DURUM YİNE OBSEDÖRLERİN BİR YAPILANMASI OLARAK DÜNYA YAŞAM ALANI SİSTEMİNDE YAŞATILMIŞTIR VE BU DURUMUN BÜTÜN KAYNAKLARINI BULAN VE YOK EDEN YASAK BİLGİSİ, HİÇ BİR ŞEKİLDE AĞRILARIN YAŞATILMASINA İZİN VERMEZ. ÖRNEKLE BAŞ AĞRISI, BEL AĞRISI, KOL AĞRISI, KALP AĞRISI GİBİ İLGİLİ ALANLARA ÖZEL AĞRI ÇEŞİTLERİ İLE SORUNLARI YAŞATMAKLA İLGİLİ OLAN, KÖTÜ HİSLER VE TANIMLAMALARIN ORTAYA ÇIKMASINI SAĞLAYAN AĞRILAR ŞİX YAŞAMININ BÜTÜN ALANLARINDA TAMAMEN YASAKLANMIŞTIR.

ANTİ OBSEDÖR AĞRILAR OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ
OBSEDÖRLER VE OLUŞUMLARI İÇİN AĞRI ÇEKMEK NE ANLAMA GELİYORSA ONLARIN FORMSAL ÖZELLİKLERİNE UYGUN OLACAK ŞEKİLDE AĞRILARI YAPILANDIRAN VE BÜTÜN ALANLARINDA SORUNLAR ÇIKMASINA NEDEN OLAN, BULUNMA HALLERİNİN ONLAR İÇİN ÇOK KÖTÜ GEÇMESİNİ SAĞLAYAN, HİÇ BİR ŞEKİLDE BULUNMA DURUMLARINDAN MEMNUN OLMAMALARINI SAĞLAYAN VE BU ŞEKİLDE YOK EDİLMELERİNE İMKANLAR SAĞLAYAN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.

AĞRI TEDAVİ VE BAKIM ÖZELLİĞİ
OBSEDÖR SORUNLAR YÜZÜNDEN AĞRILARI YAŞATMAKLA İLGİLİ OLAN VE AĞRILARIN YAŞATILMASINA ALIŞMIŞ OLAN BÜTÜN VARLIKSAL ALAN YAPILANMALARIMIZI, ENERJİLERİMİZİ BU DURUMUN İÇERİSİNDEN ÇIKARMA ÇALIŞMALARI, TEDAVİ VE BAKIM VE SAĞLIK ÇALIŞMALARI YAPAN, HİÇ BİR ŞEKİLDE HİÇ BİR ALANDA AĞRILARIN MEYDANA GELMESİNE İZİN VERMEYEN VE İNSAN BEDENLERİNDE ÖZELLİKLE AĞRILARIN YAŞATILMASINI SONLANDIRAN, BÜTÜN AĞRI KAYNAKLARINI BULARAK BUNLARI YOK EDEN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.

ANTİ AĞRI OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ
BÜTÜN YAŞATILAN AĞRILARIN ANTİSİ OLACAK ŞEKİLDE YAPILANAN VE BUNLARIN HEPSİNİN KARŞISINDA DURACAK ŞEKİLDE ONLARIN ASLA YAŞANMAMASINI SAĞLAYAN ÖZELLİKLERİ İLE AĞRILARIN OLUŞMADAN ÖNCE ALGILANMASINI SAĞLAYAN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ, BÜTÜN AĞRILAR İÇİN ANTİ ÖZELLİKLERİNİ YAPILANDIRARAK GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.