KAZİNATLAR YASAKTIR

KAZİNATLAR YASAKTIR

KAZİNAT, İÇERİĞİNDE AĞRILARIN, ISTIRAPLARIN, İŞKENCELERİN, RAHATSIZLIKLARIN, VE BİR ÇOK OLUMSUZLUĞUN BULUNDUĞU, İLGİLİ ALANLARI OLDUKÇA RAHATSIZ EDEN VE KENDİ ÖZELLİKLERİNİ YAŞAYAMAMASINI, KULLANAMAMASINI SAĞLAYAN, YAŞAMI OLDUKÇA KÖTÜ VE OLUMSUZ ALGILAMAYA NEDEN OLAN, ŞİDDETİN VE SAVAŞIN VE KAVGALARIN VE CİNAYETLERİN İÇERİĞİNDE KATLİAMLAR ŞEKLİNDEDE YAŞATILABİLDİĞİ ÇOK YÜKSEK OLUMSUZ EYLEMLERE VERİLEN İSİMLERDİR VE BU AÇIKLAMA VE TANIMLAMA İLE ŞİX YAŞAMINDA KAZİNATLAR TAMAMEN YASAKLANMIŞTIR. KAZİNAT, OBSEDÖLERİN VE OLUŞUMLARININ KENDİ İÇERİKLERİNDE BULUNDURAN VE OBSEDE ETTİKLERİ ALANLARA UYGULADIKLARI DURUMLARDIR. BİR ALANI OBSEDE ETTİKTEN SONRA KAZİNATLIKLARI BAŞLAR ŞEKLİNDEKİ TANIMLA NE DENMEK İSTENDİĞİ AÇIKLANMIŞTIR. VE ŞİX YAŞAMINDA HİÇ BİR ZAMAN YAŞATILMA DURUMU İÇERİSİNDE OLUNAMAMIŞ OLAN KAZİNATLIK, BU YASAK BİLGİSİ İLE TAMAMEN ENGELLENMİŞ VE OLUŞMASI İMKANSIZLAŞTIRILMIŞTIR. ONLARIN KENDİ İÇERİĞİNDEKİ KAZİNATLIKLARIDA ORTAYA ÇIKARAN VE YOK EDEN YASAK BİLGİSİ GEREKEN BÜTÜN ÇALIŞMALARI YAPAR. AYNI ZAMANDA KENDİ İÇERİĞİNİ OLUŞTURAN BÜTÜN OLUMSUZLUKLARIDA ENGELLEYEN YASAK BİLGİSİ, GEREKEN ŞEKİLDE ÇALIŞIR. OBSEDÖRLER VE OLUŞUMLARI BİNBİR ÇALIŞMALARLA OBSEDE ETTİKLERİ VARLIKSAL ALANLARDA ÖNCE EMPOZELERLE, SONRA UYGULAMALARLA KENDİ KÖTÜLÜKLERİNİ YAŞATMAKTADIRLAR VE SİNSİCE YAPTIKLARI BU ÇALIŞMALAR SONRASINDA KENDİ YAPISINDA BOZULMALAR MEYDANA GELEN VARLIKSAL ALANLARDA OBSEDE ETMEK EYLEMİNİ, MERKEZ VARLIKLARI İLE BAŞLATARAK ARDINDANDA KAZİNATLIK ŞEKLİNDE SALDIRILARLA VARLIKSAL ALANLARI PARÇALAMAKTADIRLAR. BU DURUM ONLARIN UYGULAMA YÖNTEMLERİDİR VE ŞİX YAŞAMI HİÇ BİR ZAMAN KAZİNATLIK DURUMUNA GELEMEMİŞTİR, DÜNYAYI BU DURUMA GETİREMEMİŞLERDİR, MERKEZİN DEĞİL OBSEDE, DÜNYA YAŞAM ALANI SİSTEMİNDEDE BU DURUMU YAŞATAMAMIŞLARDIR. SADECE EMPOZELERLE VE RAHATSIZLIKLARLA VE KISMI KÖTÜLÜKLERİN YAŞATILMASINI SAĞLAYARAK BU SÜRECİ GEÇİREBİLMİŞLERDİR. İŞTE BU AÇIKLAMALARLA ONLARIN BÜTÜN ÇALIŞMALARINI VE İÇERİKLERİNİ VE PİSLİKLERİNİ ORTAYA ÇIKARAN KAZİNATLIK YASAK BİLGİSİ GEREKEN ŞEKİLDE ÇALIŞIR.

ANTİ OBSEDÖR KAZİNAT OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ
OBSEDÖRLER VE OLUŞUMLARININ YOK EDİLMESİ İLE İLGİLİ OLARAK ONLAR İÇİN EN İYİ VE FORMSAL ÖZELLİKLERİNE UYGUN OLAN KAZİNATLIKLARI ORTAYA ÇIKARAN VE HEPSİ ÜZERİNDE UYGULATAN, ONLAR İÇİN TAM BİR FELAKETİN YAŞATILMASI ŞEKLİNDE KAZİNATLIKLARI BÜTÜN ALANLARINDA YAŞATAN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ BU ŞEKİLDE YOK EDİLEMELERİNİ SAĞLAYARAK GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.

KAZİNATLIK TEDAVİ VE BAKIM ÖZELLİĞİ
OBSEDÖR SORUNLAR YÜZÜNDEN OLUMSUZLUK İÇERİSİNDE BULUNMUŞ BÜTÜN ALANLARIMIZDAKİ BU DURUMU SONLANDIRAN, ONLARIN BİRAN ÖNCE VARLIKSAL ALAN ENERJİLERİNE VE GÜÇLERİNE DÖNÜŞMESİNİ SAĞLAYAN ÇALIŞMALARI İLE ONLARIN ÜZERİNDE BÜTÜN OBSEDÖR ETKİLERİ VE OLUŞUMLARI YOK EDEN YAPILANMALARI İLE GEREKEN ŞEKİLDE ÇALIŞIR VE ALANLARA ÖZEL SAĞLIK VE BAKIM ÇALIŞMALARI YAPAR.

ANTİ KAZİNATLIK OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ
KAZİNATLIĞIN BÜTÜN İÇERİĞİNİ BİLEREK TAMAMEN ANTİ KAZİNAT ŞEKLİNDEKİ YAPILANMASI İLE OBSEDÖRLER VE OLUŞUMLARINI İTEN, YOK EDEN ÜSTÜN GÜCÜ VE İÇERİĞİ İLE ONLARIN YAPISAL VE FORMSAL ÖZELLİKLERİNİ YOK ETME ŞEKLİNDEKİ ÇALIŞMALARI İLE ANTİ KAZİNATLIK GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.