KADOMATLIK YASAKTIR

KADOMATLIK YASAKTIR

KADOMAT, İLGİLİ ALANLARIN OBSEDE EDİLMESİ ŞEKLİNDE BU DURUMUN YAŞATILMASINI SAĞLAYAN, İLGİLİ ALANLARA HÜKMETMEK ŞEKLİNDEKİ ZORAKİ UYGULAMALARI YAŞATAN, ONLAR ÜZERİNDE ONLAR İSTEMESE BİLE BİR UYGULAMA YAPMAK HALİ İÇERİSİNDE BULUNMALARA, ONLARIN DÜŞÜNCE VE HİSLERİNİN, YAPILARININ, YAŞAMLARININ BİR ÖNEMİ OLMADAN KENDİ İSTEKLERİNCE ONLAR ÜZERİNDE UYGULAMALAR YAPMALARA, İRADİ VE GÜÇSEL BÜTÜN ÖZELLİKLERİNİ KONTROL EDEREK BİR NEVİ ONLARI OLUMSUZCA VE BENCİLCE KULLANMALARA, OBSEDE ETMELERE VERİLEN İSİMLERDİR. KADOMATLIK BU AÇIKLAMALARLA ŞİX YAŞAMINDA TAMAMEN YASAKLANMIŞTIR. OBSESYONUN BAŞKA BİR ALANI ŞEKLİNDE YAPILANMIŞ OLAN KADOMATLIK, YİNE OBSEDÖRLERİN KENDİ İÇERİKLERİNDE YAŞATIKLARI BİR OLUMSUZLUKLAR BÜTÜNLÜĞÜ ŞEKLİNDEKİ SALDIRILARDIR. OBSEDE ETTİKTEN SONRA İLGİLİ ALANLARI ONLAR ÜZERİNDE BU GİBİ YAPTIRIMLARA KADOMATLIKLARDA DENİLMEKTEDİR. VE ŞİX YAŞAMININ HİÇ BİR ALANI HİÇ BİR ZAMAN KADOMATLIK İÇERİSİNE GİRMEMİŞTİR, OBSEDÖRLER BU OLUMSUZLUKLARI YAŞATACAK DURUMU NE ŞİXİ, NE ŞİX YAŞAMINI, NE VARLIKSAL ALANI VE DÜNYA YAŞAM ALANI SİSTEMİNİ GETİREMEMİŞLERDİR. İŞTE BU AÇIKLAMA İLE KADOMATLIKLARIN BÜTÜN ÖZELLİKLERİNİ ORTAYA ÇIKARAN YASAK BİLGİSİ SONSUZ ZAMANLAR BOYUNCA KADOMATLIKLARI YASAKLAR, KESİNLİKLE ŞİX YAŞAMINA DAİR BİR ALANDA UYGULANMASI SÖZ KONUSU BİLE OLAMAZ. BİLGİ GEREKEN ÇALIŞMALARI YAPAR.

ANTİ OBSEDÖR KADOMATLIK OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ
OBSEDÖRLER VE OLUŞUMLARI ÜZERİNDE KADOMATLIKLARI MEYDANA GETİREN VE ONLARIN BU ŞEKİLDE YOK EDİLMESİ SAĞLAYAN, ONLARIN ÜZERİNDE KADOMATÇA UYGULAMALAR NASIL OLACAKSA BUNLARI ORTAYA ÇIKARARAK BÜTÜN ALANLARINA VE KENDİLERİNE HÜKMETME ÖZELLİĞİ İLE ONLARI YOK ETME ÇALIŞMALARININ YAPILMASINI SAĞLAYAN VE BÜTÜN ANTİ OBSEDÖR BİLGİLER İÇİN ANTİ OBSEDÖR KADOMATLIK ÖZELLİĞİNİ YAPILANDIRAN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.

KADOMATLIK TEDAVİ VE BAKIM ÖZELLİĞİ
OBSEDÖR SORUNLAR İÇERİSİNDE KALMIŞ BÜTÜN ALANLARIMIZIN ÜZERİNDEKİ BÜTÜN OBSEDÖR SORUNLARI YOK ETME ÖZELLİĞİNİ, İÇERİĞİNDEKİ OBSEDÖR ETKİLERİ KADOMATÇA BİR YÖNTEMLE YOK ETMEK VE ALMAK ÖZELLİKLERİNİ SAĞLAYAN, BÜTÜN OBSEDÖR SORUNLARIN YOK EDİLMESİNİ KADOMATLIĞIN ONLARIN ÜZERİNDEKİ ETKİSİNİ YAŞATARAK YOK EDEN VE VARLIKSAL ALAN YAPILANMALARIMIZI BU SORUNLARDAN KURTARAN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ GEREKEN BÜTÜN TEDAVİ, BAKIM VE SAĞLIK ÇALIŞMALARINI YAPAR.

ANTİ KADOMATLIK OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ
KADOMATLIKLA İLGİLİ OLARAK ANTİ ÖZELLİKLER GÖSTEREN VE OBSEDÖRLERİN VE OLUŞUMLARININ BU ÖZELLİKLERİNİ TAMAMEN YOK ETME ÇALIŞMALARI YAPAN, ONLARIN KENDİ ÖZELLİKLERİ OLAN KADOMATLIKLARI SONLANDIRAN VE HİÇ BİR ŞEKİLDE SALDIRILARI VE KADOMATLIKLAR İÇERİSİNDE OLMAMALARINI SAĞLAYAN ANTİ KADOMATLIK GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.