SANCILAR YASAKTIR

SANCILAR YASAKTIR

SANCILAR, BİR AĞRI VE RAHATSIZLIK ÇEŞİDİ OLARAK BATMALAR, BULANMALAR, YANMALAR ŞEKLİNDEKİ OLUŞUMLARA VERİLEN İSİMLERDİR. ÖZELLİKLE DÜNYA YAŞAM ALANI SİSTEMİ BEDENLERİNDE ÖZEL BİR RAHATSIZLIK DURUMU OLARAK YAŞATILAN VE İNSAN BEDENLERİNİN KUSURLU OLAN BAŞKA BİR SORUNU OLARAK ORTAYA ÇIKMIŞ BÜTÜN SANCILAR VE SANCISAL OLAYLAR ŞİX YAŞAMINDA TAMAMEN YASAKLANMIŞTIR. YASAK BİLGİSİ BÜTÜN AĞRI ÇEŞİTLERİNİ ORTAYA ÇIKARARAK VE AĞRILARA NEDEN OLAN OBSEDÖR YAPILANMALARI BULARAK, İLGİLİ ALANLARDAKİ SANCI KAYNAKLARINI YOK EDEREK VE ENGELLEYEREK GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR. ŞİX YAŞAMININ BÜTÜN ALANLARINDA SANCILAR TAMAMEN YASAKLANMIŞTIR.

ANTİ OBSEDÖR SANCILAR OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ
OBSEDÖRLERİN VE OLUŞUMLARININ YOK EDİLMESİ İLE İLGİLİ OLARAK ÇALIŞAN VE ONLAR İÇİNDE SANCILAR ÇEKMENİN, YÜKSEK AĞRILAR VE RAHATSIZLIKLAR İÇERİSİNDE OLMANIN NE ANLAMA GELDİĞİNİ ORTAYA ÇIKARARAK BU ŞEKİLDE BİR ETKİLEME İÇERİSİNDE BULUNARAK YOK EDİLMELERİNE İMKANLAR SAĞLAYAN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.

SANCI TEDAVİ VE BAKIM ÖZELLİĞİ
OBSEDÖR SORUNLAR YÜZÜNDEN SANCILAR YAŞATMAK DURUMUNDA OLAN BÜTÜN VARLIKSAL ALAN ENERJİLERİNİ GEREKEN ŞEKİLDE TEDAVİ VE BAKIM VE SAĞLIK ÇALIŞMALARI YAPAN, ÖZELLİKLE İNSAN BEDENLERİNDE SANCILARIN YAŞATILMAMASI İÇİN KENDİSİNE ÖZEL TEDAVİ YÖNTEMLERİ İLE GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANAN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ, İNSAN BEDENLERİ OLUŞUMLARINDA ÖZELLİKLE SANCILARI VE AĞRILARI TAMAMEN SONLANDIRMAK İÇİN ÇALIŞIR.

ANTİ SANCI ÖZELLİĞİ
İÇERİĞİNDE BÜTÜN AĞRILARIN VE SANCILARIN ANTİSİ OLACAK ŞEKİLDE BİR ENGELLEME İLE GEREKEN ŞEKİLDE ÇALIŞAN VE ÖZELLİKLE DÜNYA YAŞAM ALANI SİSTEMİ BEDENLERİNİ ETKİLEYEN ANTİ SANCI ÖZELLİĞİ GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.