İNTİHAR YASAKTIR

İNTİHAR YASAKTIR

İNTİHAR, İLGİLİ YAŞAMSAL ÖZELLİKLERİ OLAN ALANLARIN BUNU SONLANDIRMAK İÇİN YAPTIĞI ÇALIŞMA VE UYGULAMALARA VERİLEN İSİMLERDİR. BİR YAŞAMIN SONLANDIRILMASI İÇİN KENDİSİNE VERİLEN ZARARLAR, SONLANDIRMA GİRİŞİMLERİNİN HEPSİNE İNTİHAR İSMİ VERİLMEKTEDİR. ŞİX YAŞAMINDAKİ BÜTÜN YAŞAMLAR SONSUZDUR VE ONLARIN SONLANDIRILMASI SÖZ KONUSU BİLE OLAMAZ. BU ÖZELLİKLERİ İLE İNTİHARLAR ŞİX YAŞAMINA TAMAMEN TERS BİR KAVRAM OLARAK, DÜNYA YAŞAM ALANI SİSTEMİNDEDE DEĞİŞİMLERE NEDEN OLACAK ŞEKİLDEKİ YAPILANMASI İLE DE TAMAMEN YASAKLANMIŞTIR. DÜNYA YAŞAM ALANI SİSTEMİNDEN ÇIKILMASININ YOLU İNTİHAR DEĞİLDİR, OBSEDÖR SORUNLARIN VE YAPILANMALARIN TEMİZLENMESİ VE YOK EDİLMESİ SONRASINDA ÇIKILMALAR SÖZ KONUSU OLUR VE İNTİHAR BİR ÇOK SORUNUDA BERABERİNDE GETİREN ÖZELLİKLERİ İLE ŞİX YAŞAMININ BÜTÜN ALANLARINDA TAMAMEN YASAKLANMIŞTIR.

ANTİ OBSEDÖR İNTİHAR OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ
OBSEDÖRLERİN VE OLUŞUMLARININ KENDİLERİNİ YOK ETMESİ AMACINI İÇERİĞİNDE YAŞATAN KENDİLERİNİ İNTİHAR ETMESİNİ SAĞLAYAN, BUNU ONLARDA İSTETEN ÖZELLİKLERİ İLE BULUNMA HALLERİNİ SONLANDIRAN ÇALIŞMALARA VERİLEN İSİMLE ANTİ OBSEDÖR İNTİHARLAR, BÜTÜN OBSEDÖR OLUŞUMLAR VE OBSEDÖRLER İÇİN GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANDIRILIR.

İNTİHAR TEDAVİ VE BAKIM ÖZELLİĞİ
OBSEDÖR SORUNLU OLAN BÜTÜN ALANLARIMIZA VE ENERJİLERİMİZE DAİR ONLARIN SONSUZ VE ÇOK GÜÇLÜ OLDUKLARINI VE KENDİ YAPILARININ HİÇ BİR ŞEKİLDE OBSEDÖR OLUŞUMLARLA İLGİLİ OLMADIĞINI AÇIKLAYAN VE BU ŞEKİLDE BİR YAPILANDIRMAYI ONLARDA SAĞLAYAN ÖZELLİKLERİ İLE KONU İLE İLGİLİ TEDAVİ VE BAKIM ÇALIŞMALARI İLE GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.