ACI ÇEKMEK YASAKTIR

ACI ÇEKMEK YASAKTIR

ACI, İLGİLİ ALANLARIN ZAMANLARININ ÇOK OLUMSUZ GEÇMESİ VE TANIMLAYICI OLARAK ZAMANIN SIKINTILAR, STRESLER, BEDENSEL VE YAPISAL ZORLUKLAR, İSTENMEYEN BEDENSEL VE ZİHİNSEL RAHATSIZLIKLAR ŞEKLİNDE GEÇMESİ DURUMLARINA VERİLEN İSİMLERDİR. ACILAR, TAMAMEN OBSEDÖRLERİN BİR YAPILANMASI OLARAK ORTAYA ÇIKMIŞTIR. ACI ÇEKMEK ŞİX YAŞAMININ HİÇ BİR ALANINDA SÖZ KONUSU BİLE EDİLEMEYECEK ÖZELLİKTE OLUŞUMLARDIR. ÇOK ÖZELLİKLİ ACI ÇEKME KONULARI SÖZ KONUSU EDİLEREK, ZİHİNSEL ACILAR, BEDENSEL ACILAR, YAŞAMSAL ACILAR ŞEKLİNDE ZAMANLAR İÇİN OLUMSUZLUKLAR ŞEKLİNDE BİR SÜRECİ YAŞATAN VE BUNU BÜTÜN YAPISAL ÖZELLİKLERİNDE YAŞATAN, HİSSETTİREN, KENDİSİNDE OLMASINA NEDEN OLAN ÖZELLİKTEKİ BÜTÜN OLUMSUZLUKLAR ACILARDIR. KONU İLE İLGİLİ İKİNCİ VE KENDİSİNE ÖZEL BİR YASAK BİLGİSİ OLARAK ÖZELLİKLE DÜNYA YAŞAM ALANI SİSTEMİNDE YAŞATILMA ÖZELLİKLERİ OLAN ACILARI SONLANDIRMAKLA İLGİLİ OLARAK GEREKEN BÜTÜN ÇALIŞMALARI YAPAR. İNSAN BEDENLERİNİN ACI ÇEKME ÖZELLİKLERİNDEN BİR ÇOK ACI KONULARINI DÜNYA YAŞAM ALANI SİSTEMİNDEDE GEREKEN ŞEKİLDE YASAKLAR. ACILAR HİÇ BİR ŞEKİLDE VE YÖNTEMLE YAŞATILAMAZ TAMAMEN YASAKLANMIŞTIR. BİLGİ GEREKEN ÇALIŞMALARI YAPAR.

ANTİ OBSEDÖR ACI ÇEKMEK OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ
OBSEDÖRLER VE OLUŞUMLARI İÇİN ONLARIN FORMSAL ÖZELLİKLERİNCE ACILAR ÇEKMEK, SIKINTILAR İÇERİSİNDE BULUNMAK, RAHATSIZ OLMAK NE ANLAMA GELİYORSA BUNU ORTAYA ÇIKARARAK ONLAR ÜZERİNDE YAŞATAN VE BU ŞEKİLDE YOK EDİLMELERİNE İMKANLAR SAĞLAYAN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.

ACI TEDAVİ VE BAKIM ÖZELLİĞİ
OBSEDÖRLERİN BİR YAPILANDIRMASI OLAN ACI ÇEKMEK ÖZELLİĞİNİ YAŞATAN BÜTÜN VARLIKSAL ALAN ENERJİLERİMİZİ, VİLSEL BEDEN YAPILANMALARIMIZI TEDAVİ EDEREK VE ONLARIN HİÇ BİR ŞEKİLDE ACILARA DUYARLI OLMASINI SAĞLAMAYARAK, ACI KAVRAMINI YAŞATMALARINA ENGEL OLARAK VE ACI ÇEKMENİN, ACILARI ALGILAMANIN TEMEL SEBEPLERİNİ BİLEREK BUNLARI YOK ETME ÇALIŞMALARI YAPAN, TEDAVİ, BAKIM VE SAĞLIK ÇALIŞMALARI İLE GEREKENLERİ SAĞLAYAN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ GEREKEN ŞEKİLDE ÇALIŞIR.

ANTİ ACI ÇEKMEK OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ
ACI ÇEKMELERİN TAM OLARAK ENGELLEYİCİSİ VE KARŞISINDA DURAN ÖZELLİKTE VE BÜTÜN ACILARI SONLANDIRMA ÇALIŞMALARI İLE ANTİSİ OLACAK ÖZELLİKTEKİ YAPILANMASI İLE GEREKEN ŞEKİLDE ÇALIŞIR. DÜNYA YAŞAM ALANI SİSTEMİNDEKİ İNSAN BEDENLERİNDE ACILARI YOK EDER.