RENCİDE ETMEK YASAKTIR

RENCİDE ETMEK YASAKTIR

RENCİDE ETMEK, İLGİLİ ALANLARA DAİR KIRICI VE ONUN ÜZÜLMESİNE NEDEN OLACAK ŞEKİLDE DÜŞÜNCESİZCE DAVRANIŞLARA VERİLEN İSİMLERDİR. RENCİDE EDİLMELER SONRASINDA İLGİLİ ALANLARIN KENDİLERİNİ OLUMSUZ HİSSETMESİ VE KÜÇÜK DÜŞÜRÜLMESİ GİBİ BİR ÇOK OLUMSUZ EYLEMİN YAŞATILMASI SÖZ KONUSU OLUR VE ŞİX YAŞAMININ BÜTÜN ALANLARINDA RENCİDE ETMELER KESİNLİKLE YASAKLANMIŞTIR. ŞİX YAŞAMININ BÜTÜN ALANLARINDAKİ DAVRANIŞLAR VE YAŞAMSAL ALAN ÖZELLİKLERİ SON DERECE NAZİK, KİBAR, UYUMLU VE BİRBİRLERİNE KARŞI SAYGILI VE VİSSA DOLU TUTUMLAR İÇERİSİNDEDİR VE RENCİDE ETMELER ŞİX YAŞAMINA TAMAMEN TERS OLAN ÖZELLİKLERİ İLE HİÇ BİR ŞEKİLDE YAŞATILAMAZ ÖZELLİKLERDEDİR.

ANTİ OBSEDÖR RENCİDE ETMEK OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ
OBSEDÖRLER VE OLUŞUMLARINI ŞİDDETLİ ŞEKİLDE RENCİDE ETMEYİ SAĞLAYAN VE ONLARIN YAPILARINDA VE ÖZELLİKLERİNDE SORUNLAR ÇIKARAN, ONLARIN BÜTÜN ALANLARINDA KIRILMALAR, BOZULMALAR, BOZUKLUKLAR MEYDANA GETİRMEK ŞEKLİNDE ÇALIŞAN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.

RENCİDE TEDAVİ VE BAKIM ÖZELLİĞİ
OBSEDÖRLER VE OLUŞUMLARININ VARLIKSAL ALAN YAPILARI VE ENERJİLERİ ÜZERİNDEKİ BÜTÜN RENCİDE ETMELERİ YOK EDEN, BÜTÜN YAPI BOZMALARI TEDAVİ EDEN, BAKIM VE SAĞLIK GETİREN, BÜTÜN ALANLARIMIZA ÖZEL ONLARI OLMASI GEREKEN HALLERİNE GETİRMEK İÇİN ÇALIŞAN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.