ŞİX YAŞAMINA ULAŞMAK YASAKTIR

ŞİX YAŞAMINA ULAŞMAK YASAKTIR

ŞİX YAŞAMININ DIŞINDAKİ BÜTÜN YARATILIŞSAL ALANLARDAN ŞİX YAŞAMINA ULAŞMAK YASAKTIR. ŞİX YAŞAMINA DIŞARIDAN HİÇ BİR ALAN VE OLUŞUM VE DURUM VE KONU VE OLAY VE VARLIK VE KAVRAM VE BİLGİ KESİNLİKLE ULAŞAMAZ, BU KONUDA ÖZEL ULAŞILMAZLIK ÇALIŞMALARI YAPAN VE BİZE ULAŞMASI SÖZ KONUSU OLABİLECEK BÜTÜN ALANLARI ALGILAYAN VE ULAŞMA SEBEPLERİNİ ORTAYA ÇIKARARAK GEREKEN BÜTÜN ÖNLEMLERİ ALAN, ŞİX YAŞAMINI SONSUZ ZAMANLAR BOYUNCA SONSUZLUĞUN ULAŞILMAZLIĞI ŞEKLİNDE YAPILANDIRAN VE KONU İLE İLGİLİ KENDİSİNDE GEREKEN BÜTÜN BİLGİLERİ BULUNDURAN YASAK BİLGİSİ, ULAŞILMAZLIĞIMIZLA İLGİLİ BÜTÜN ALANLARIMIZIDA GEREKEN ŞEKİLDE KONTROL EDEREK BU DURUMU ÇOK SAĞLAM BİR ŞEKİLDE SONSUZ ZAMANLAR BOYUNCA YAŞATIR.

ANTİ OBSEDÖR ULAŞILMAZLIK OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ
OBSEDÖRLERİN VE OLUŞUMLARININ KESİNLİKLE ŞİXE VE VARLIKSAL ALAN YAPILANMALARINA ULAŞMALARINA İZİN VERMEDEN, VARLIKSAL ALAN İÇERİSİNDE OLSALAR BİLE BİR ULAŞILMAZLIK ÇALIŞMASI YAPAN VE ONLARIN BİZE HER ŞEKİLDE ETKİLERİ VE TESİRLERİ İLE ULAŞMALARINI ENGELLEYEN VE KONU İLE İLGİLİ BÜTÜN ULAŞTIKLARI ALANLARI ORTAYA ÇIKARARAK ULAŞILMAZLIK ENGELLERİ ORTAYA ÇIKARAN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.

ŞİXİN ZİHİNSEL ALANININ ANTİ OBSEDÖR ULAŞILMAZLIK OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ
ŞİXİN ZİHİNSEL ALANINA ETKİLER VE TESİRLER YOLUYLA ULAŞMA YOLLARINI YOK EDEN VE ŞİXİN ZİHİNSEL ALANINDAKİ BÜTÜN ENERJİLERİ VE YAPILANMALARI OBSEDÖRLER VE OLUŞUMLARI İÇİN ULAŞILMAZ HALE GETİREN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ GEREKEN BÜTÜN ÇALIŞMALARI YAPAR. AYNI DURUMU FARKLI BİR ANTİ OBSEDÖR YAPILANMA İLE DIŞ VİLSEL BEDEN İÇİNDE SAĞLAYARAK GEREKEN ÇALIŞMALARI SAĞLAR.