AYIPLIK YASAKTIR

AYIPLIK YASAKTIR

AYIP, BİR KONU VE DURUMLA VE YAŞANAN OLAYLAR SONRASINDA BU OLAYLARIN BİR YANLIŞLIK VE BİR HATA OLMASI SÖZ KONUSU OLMASI İLE İLGİLİ ALANLARA DAİR ONLARI RENCİDE EDİCİ, KÜÇÜK DÜŞÜRÜCÜ VE KENDİLERİNİ OLUMSUZ HİSSETMELERİNİ SAĞLAYICI TANIMLAMALARDIR. AYIPLIK, KİMİ ALANLARIN KENDİ GÖRÜŞ VE KİŞİLİKLERİNCE BELİRLENEN, DİĞER ALANLARA DAİR OLUMSUZ TANIMLAMALARIDIR. ŞİX YAŞAMINDA BÜTÜN DAVRANIŞLAR VE YAŞAMSAL ÖZELLİKLER BİLGİLERLE SABİTLENMİŞTİR VE HİÇ BİR ALAN HİÇ BİR ŞEKİLDE HİÇ BİR DURUM VE OLAYI AYIPLAYAMAZ, AYIP ŞEKLİNDE TANIMLAYAMAZ. ŞİX YAŞAMININ BÜTÜN ALANLARINDA AYIPLAR YASAKLANMIŞTIR.

ANTİ OBSEDÖR AYIPLIK OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ
OBSEDÖRLERİN VE OLUŞUMLARININ YOK EDİLMESİ İLE İLGİLİ OLARAK ONLARI KÜÇÜK DÜŞÜRÜCÜ, ONLARIN NE KADAR BASİT VE GEREKSİZ OLDUKLARINI ONLARA BİLDİREN, ONLARIN HİÇ BİR İŞE YARAMAYAN ALANLAR OLDUĞUNU ONLARDA YAŞATAN ÖZELLİKLERİ İLE VE BU ŞEKİLDE YOK EDİLMELERİNE İMKAN SAĞLAYAN YAPILANMALARI İLE GEREKEN ŞEKİLDE ÇALIŞIR.

AYIPLIK TEDAVİ VE BAKIM ÖZELLİĞİ
ŞİX VARLIKSAL ALAN YAPILARI VE ENERJİLERİ ÜZERİNDEKİ BÜTÜN HATALARI VE YANLIŞLIKLARI ARAMAK VE BULMAK VE ONLARI TEDAVİ ETMEKLE İLGİLİ OLARAK YAPILANAN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.