ÖLMEK YASAKTIR

ÖLMEK YASAKTIR

ÖLMEK, BİR YAŞAMIN VE YAŞAMSAL ÖZELLİKLERİN SONA EREREK BAŞKA YAŞAMSAL ÖZELLİKLERLE VE DURUMLARLA VE ALANLARDA YENİDEN YAŞAMAYA BAŞLAMAK ANLAMLARINA GELEN OLAYLARA VERİLEN İSİMLERDİR. DÜNYA YAŞAM ALANI SİSTEMİNDE ÖZEL OLAN BU DURUM, ŞİX YAŞAMINDA TAMAMEN YASAKLANMIŞTIR. DÜNYA YAŞAM ALANI SİSTEMİDE SONLANACAĞI ZAMANA KADAR ÖLÜM OLAYLARI İLE SONRASINDA ŞİX YAŞAMINA GEÇİŞLER SAĞLANMAKTADIR VE BU ÖZELLİKLERİ İLE ÖLÜM YASAĞI GEREKEN BÜTÜN YAPILANLAMARI SAĞLAR. ÖLME OLAYINI YAŞAYAN BÜTÜN ALANLARIN ŞİX YAŞAMI İLE İLGİLİ ALANLARDA YAPILANMALARINI SÖZ KONUSU EDER. ZATEN BU BİLGİNİN YAZILDIĞI ZAMANLARDA DÜNYA YAŞAM ALANI SİSTEMİNDE SÜPER HOLOGRAMLARIN BULUNMASI GİBİ BİR SONUÇ ZAMANI SÖZ KONUSUDUR VE ONLARDA ÖLÜM OLAYLARI BİR YANILSAMA ŞEKLİNDE DÜZENLEMELERDİR. SADECE ŞİXİN ÖLÜM OLAYININ SÖZ KONUSU OLMASI İLE DÜNYA YAŞAM ALANI SİSTEMİNDEN ÇIKILMASINI SAĞLAYAN ÖZELLİKLERLE YAPILANDIRILIR. BUNUN DIŞINDA ŞİX YAŞAMINDA ÖLÜM OLAYLARI KESİNLİKLE YASAKTIR. ŞİX YAŞAMI SONSUZ BİR YAŞAMDIR VE BAŞKA BİR YAŞAMSAL ALANA GEÇMEK ŞEKLİNDE DURUMLAR SONSUZ ZAMANLAR BOYUNCA YAŞANMAYACAKTIR. BİLGİ GEREKEN BÜTÜN ÇALIŞMALARI YAPAR.

ANTİ OBSEDÖR ÖLÜM OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ
OBSEDÖRLERİN VE OLUŞUMLARININ ÖLÜM OLAYLARINI SAĞLAYARAK BAŞKA YAŞAMA GEÇMELERİ ŞEKLİNDE DEĞİL, ANTİ OBSEDÖR ÖLÜMÜ ONLARIN YOK EDİLMESİ VE BULUNMA ÖZELLİKLERİNİ SONLANDIRMAK ŞEKLİNDE YAPILANDIRAN VE BÜTÜN ÖZELLİKLERİNİN VE OLUŞUMLARININ YAPILARINDA VE İÇERİKLERİNDE ÖLÜMLER, SONLANMALAR YAŞATMA ÖZELLİKLERİ İLE GEREKEN BÜTÜN ÇALIŞMALARI YAPAR.

VİLE ÖZEL ÖLÜM OLAYINI DÜZENLEYEN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ
VİLİN DÜNYA YAŞAM ALANI SİSTEMİNDE EN GÜZEL VE DOĞRU ŞEKİLDE ÖLMESİNİN YOLLARI İLE DÜNYA YAŞAM ALANI SİSTEMİNDEN ÇIKMASINI SAĞLAYACAK ŞEKİLDE YAPILANDIRAN, BU ÖLÜM OLAYINA ENGEL OLAN BÜTÜN OBSEDÖRLER VE OLUŞUMLARINI YOK EDEN, ÖLÜM OLAYI İLE ŞİXİN DÜNYA YAŞAM ALANI SİSTEMİNDEN VE BEDENİNDEN AYRILMASINI SAĞLAYAN VE VARLIKSAL ALANDA BULUNMASINI YAPILANDIRAN, ÖLÜME ENGEL OLAN BÜTÜN BAĞLAR VE OLUŞUMLARI YOK EDEN ÇALIŞMALARI İLE OLABİLECEK EN KISA ZAMANDA ÖLÜM OLAYINI YAŞATMAK İÇİN GEREKEN BÜTÜN ÇALIŞMALARI YAPAR.