OBSEDÖR YAPIŞMALAR, TUTUNMALAR, BAĞLANMALAR YASAKTIR

OBSEDÖR YAPIŞMALAR, TUTUNMALAR, BAĞLANMALAR YASAKTIR

OBSEDÖRLERİN VE OLUŞUMLARININ EN BÜYÜK ÇALIŞMALARINDAN BİRİ OLAN VARLIKSAL ALAN ENERJİLERİNE VE YAPILARINA KONUMLANMALARI, ONLARA YAPIŞMALARI VE ONLARA TUTUNARAK VE BAĞLANARAK ÇALIŞMA YAPMALARI ŞEKLİNDE OLMUŞTUR. İŞTE BU DURUMU TAMAMEN YASAKLAYARAK BÜTÜN TUTUNDUKLARI, BAĞLANDIKLARI VE YAPIŞTIKLARI VARLIKSAL ALAN YAPILARINI VE ENERJİLERİNİ BU KONUMDA ENGELLEYEREK, HİÇ BİR ŞEKİLDE BUNA İZİN VERMEYEN YAPILAR OLMASINI SAĞLAYARAK ÇALIŞAN YASAK BİLGİSİ, OBSEDÖRLER VE OLUŞUMLARININ VARLIKSAL ALAN YAPILARI İLE İLGİLİ OLMASINI ENGELLEMEKLE İLGİLİ GEREKEN BÜTÜN ÇALIŞMALARI YAPAR. OBSEDÖR YAPIŞMALARI, TUTUNMALARI, BAĞLANMALARI KESİNLİKLE YASAKLAR.

ANTİ OBSEDÖR YAPILANMASI
OBSEDÖRLERİN VE OLUŞUMLARININ VARLIKSAL ALAN YAPILARINA VE ENERJİLERİNE TUTUNMA VE BAĞLANMA VE YAPIŞMA ÖZELLİKLERİNİ BOZAN, BU DURUMU ONLARIN SAĞLAMAMASI ŞEKLİNDE ÇALIŞMALAR YAPAN, BÜTÜN OLUŞUMLARININ VARLIKSAL ALAN YAPILARINA YAPIŞAMAYACAK VE TUTUNAMAYACAK ŞEKİLDE OLMASINI SAĞLAYAN, BUNU SAĞLAYAN BÜTÜN OLUŞUMLARINI VE ALANLARINI YOK EDEN OLUŞUMSAL ÖZELLİK GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.

ANTİ OBSEDÖR YOK EDİCİ YAPILANMASI
OBSEDÖRLER VE OLUŞUMLARININ KENDİ İÇLERİNDE BİRBİRLERİN TUTUNMA VE BAĞLANMA ÖZELLİKLERİNİ YOK EDEREK ONLARIN PARÇALARA AYRILARAK YOK EDİLMESİ ÇALIŞMALARINI YAPAN, BU DURUMA ÖZEL YÖNTEMLERİ VE EDİNİMLERİ BULUNAN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.

TEDAVİ BAKIM VE ONARIM ÖZELLİĞİ
VARLIKSAL ALAN YAPILANMALARINDAKİ BÜTÜN KENDİSİNE TUTUNMA VE YAPIŞMA ÖZELLİKLERİNİ YOK EDEN, YASAK BİLGİSİNİN İÇERİĞİNİ VARLIKSAL ALAN YAPILANMALARINDA YAŞATACAK ŞEKİLDE TEDAVİ BAKIM VE ONARIM ÇALIŞMALARI YAPAN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.