ŞİX YAŞAMINDAN AYIRMALAR, KOPARMALAR, SIYIRMALAR YASAKTIR

ŞİX YAŞAMINDAN AYIRMALAR, KOPARMALAR, SIYIRMALAR YASAKTIR

ŞİX YAŞAMININ KENDİ YAPILARINDAN VE ÖZELLİKLERİNDEN EN KÜÇÜK TANESİNİ BİLE DIŞARIDAN HİÇ BİR ALAN AYIRAMAZ, KOPARAMAZ, SIYIRAMAZ, ALAMAZ, ÇEKEMEZ, EDİNEMEZ TAMAMEN YASAKTIR. ŞİX YAŞAMI BU ANLAMDA HİÇ BİR ŞEKİLDE AYRILMALAR YAŞAYAMAYACAK ŞEKİLDE BİR BÜTÜNDÜR VE KENDİ EN KÜÇÜK TANESİNE BİLE SON DERECE BAĞLI OLMA ÖZELLİKLERİ İLE ONDAN BÜTÜNLÜĞÜNÜN GÜCÜNÜN BULUNMASI ŞEKLİNDE AYIRMALARA KARŞI ÇIKAN ÖZELLİKLERİ İLE ŞİX YAŞAMI BU ANLAMDA ASLA BUNA İZİN VERMEYEN ÖZELLİKLERİ İLE SONSUZ ZAMANLAR BOYUNCA VAR OLUR. YASAK BİLGİSİ GEREKEN BÜTÜN ÇALIŞMALARI YAPAR.

ANTİ OBSEDÖR YAPILANMASI
OBSEDÖRLER VE OLUŞUMLARININ BİZİM ALANLARIMIZDAN AYRILMASI VE YOK EDİLMESİ İÇİN GEREKEN ÇALIŞMALARI YAPAN, YANİ KENDİ İÇİMİZDEKİ ENERJİ VE YAPILARIMIZDAN AYRILARAK YİNE KENDİ VARLIKSAL ALAN İÇERİĞİMİZDE YOK EDİLMESİ ŞEKLİNDE YÜKSEK AYIRMA ÇALIŞMALARINI KENDİ YAPISINDA BULUNDURAN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.

ANTİ OBSEDÖR YOK EDİCİ AYIRMA OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ
OBSEDÖRLER VE OLUŞUMLARININ KENDİ YAPILARI İÇERİSİNDE AYRILIKLAR MEYDANA GETİREREK ONLARIN YOK EDİLMESİNİ SAĞLAYAN VE ONLARIN FORMSAL ÖZELLİĞİNE GÖRE EN İYİ AYIRMA YÖNTEMLERİNİ BİLEN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR VE YOK EDİLMELERİNE İMKANLAR SAĞLAR.

AYIRMAK TEDAVİ VE BAKIM ÖZELLİĞİ
OBSEDÖRLER VE OLUŞUMLARININ VARLIKSAL ALAN YAPILANMALARIN AYRILMALARI İÇİN, ENERJİLERİMİZDEN AYRILMALARI İÇİN GEREKEN BÜTÜN BAKIM VE TEDAVİ VE ONARIM VE SAĞLIK ÇALIŞMALARINI YAPAN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.