TABLANMAK YASAKTIR

TABLANMAK YASAKTIR

TABLANMAK, DÜNYA YAŞAM ALANI SİSTEMİNE ÖZEL BİR YASAK UYGULAMASI OLARAK, DÜNYA YAŞAM ALANI SİSTEMİ SONLANANA KADAR GEREK BEDENSEL ÖZELLİKLERİN ZORLUKLARI, GEREK YAŞAMSAL ALANLARIN SIKINTILARI ŞEKLİNDE ORTAYA ÇIKAN DURUMLAR VE OLAYLAR VE KONULARI DERT ETMEK, SIKINTI İÇERİSİNE GİRMEK, BEDENSEL AĞIRLIKLARIN VE ZORUNLULUKLARIN ZİHİNSEL ALANLARDA BİR SORUN OLUŞTURMASINA İZİN VERMEK ANLAMINA GELEN TABLANMAK, YASAKLANMIŞTIR. ÖZELLİKLE ŞİXTE TABLANMALAR MEYDANA GETİREREK GEÇEN ZAMANIN SIKINTILAR İÇİNDE OLUŞMASINA NEDEN OLAN OBSEDÖRLER OLUŞUMLARI ENGELLEYEN VE YOK EDEN YASAK BİLGİSİ, DÜNYA YAŞAM ALANI SİSTEMİNİ SONLANANA KADAR TABLANMALAR ŞEKLİNDEKİ DURUMLARA VE ALGI VE ANLAYIŞLARA İZİN VERMEZ. SONUÇ OLARAK ŞİX YAŞAMINA DOĞRU YÜRÜYEN VE ÇOK AZ MESAFESİ KALMIŞ OLAN DÜNYA YAŞAM ALANI SİSTEMİNİN BU ÖZELLİĞİNİ İLGİLİ BÜTÜN ALANLARDA YAŞATIR. DÜNYA YAŞAM ALANI SİSTEMİNİN İÇERİSİNİ ETKİLEYEBİLME ÖZELLİKLERİ İLE TABLANMAK YASAĞI GEREKEN ŞEKİLDE ÇALIŞIR.

ANTİ OBSEDÖR TABLANMAK OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ
OBSEDÖRLER VE OLUŞUMLARI ÜZERİNDE ONLAR İÇİN SIKINTILAR, DERTLER, STRESSLER NE ANLAMA GELİYORSA BUNLARI ORTAYA ÇIKARARAK YÜKSEK TABLANMALARI ONLARIN BÜTÜN ALANLARINDA YAŞATARAK YOK ETME İMKANLARINI SAĞLAYAN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.

TABLANMA TEDAVİ VE BAKIM ÖZELLİĞİ
OBSEDÖR SORUNLAR YÜZÜNDEN TABLANMALARI YAŞATAN BÜTÜN VARLIKSAL ALAN ENERJİLERİMİZİ VE YAPILANMALARIMIZI TEDAVİ EDEN, DÜNYA YAŞAM ALANI SİSTEMİNİN İÇERİSİNDEKİ YAPILARA ÖZEL ÇALIŞMALARI İLE, ŞİXİN DIŞ VİLSEL BEDENİ ŞEKLİNDEKİ YAPILANMALARA ÖZEL TEDAVİ VE BAKIM VE SAĞLIK GETİRME ÇALIŞMALARI İLE GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.