DARLANMALAR YASAKTIR

DARLANMALAR YASAKTIR

DARLANMAK, YAŞANAN OLAYLARIN KENDİSİNE ÇOK GELMESİ ŞEKLİNDE BİR TANIMLA, KALDIRAMAYACAĞI ŞEKİLDE BİR DURUMUN YAŞATILMASI İLE ORTAYA ÇIKAN TANIMLAMALARDIR. ŞİX YAŞAMINDA BÜTÜN ALANLARIN KENDİ YAPILARINCA KAPASİTELERİ BELLİDİR VE HİÇ BİR ALAN KALDIRAMAYACAĞI VE KENDİSİNE UYGUN OLMAYAN ŞEKİLDE ÖZELLİKLERDE VE DURUMLAR İÇERİSİNDE BULUNAMAZ. BU ANLAMDA GEREKEN BÜTÜN KONTROLLER VE ÇALIŞMALAR YAPILIR. İŞTE BU DURUMUN KONTROLSÜZ ŞEKİLDE SAĞLANMASI İLE ORTAYA ÇIKAN DARLANMALAR ŞİX YAŞAMININ BÜTÜN ALANLARINDA TAMAMEN YASAKLANMIŞTIR. DARLANMAYA NEDEN OLABİLECEK BÜTÜN DURUMLAR VE OLAYLAR VE KONULAR ORTAYA ÇIKARILARAK GEREKEN DÜZENLEMELER YAPILIR. VE ŞİXİN KENDİ ÖZELLİKLERİNCE YÜKSEK VİLSEL SEVİYESİ VE YARATILIŞSAL MERKEZLİĞİ SÖZ KONUSU OLARAK DARLANMA ÖZELLİĞİNİ ONDA HİÇ BİR OLUŞUM VE DURUM YAŞATAMAZ. BU ANLAMDA ŞİXTE YASAK BİLGİSİNİ UYGULATAN, BUNUN DIŞINDA BÜTÜN ŞİX YAŞAMI ALANLARINDA KONTROLLÜ ŞEKİLDE BİR UYGULAMA YAPAN, BÜTÜN ALANLARIN KENDİ SEVİYELERİNCE DARLANMALARINA İZİN VERMEYEN, ŞİXTE HİÇ BİR DURUMUN DARLANMA YAŞATMAYACAĞI GERÇEĞİNİ AÇIĞA ÇIKARAN YASAK BİLGİSİ GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.

ANTİ OBSEDÖR DARLANMA OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ
OBSEDÖRLER VE OLUŞUMLARININ YÜKSEK DARLANMALAR YAŞAMASINI SAĞLAYAN, ONLARIN KALDIRAMAYACAĞI BÜTÜN DURUMLARI ORTAYA ÇIKARARAK ONLAR ÜZERİNDE UYGULATAN, BU ANLAMDA ÖZEL BASKILAR VE YÖNTEMLER KULLANAN VE YOK EDİLMELERİNE İMKANLAR SAĞLAYAN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.

DARLANMALAR TEDAVİ VE BAKIM ÖZELLİĞİ
OBSEDÖR SORUNLAR YÜZÜNDEN DARLANMALAR İÇERİSİNE GİRMİŞ OLAN BÜTÜN VARLIKSAL ALAN YAPILANMALARIMIZI VE ENERJİLERİMİZİ BU DURUMDAN KURTARAN, OBSEDÖR SORUNLARIN YOL AÇTIĞI VE ONLARDA DARLANMALAR ŞEKLİNDE YAPILANDIRDIĞI BÜTÜN SORUNLARI YOK EDEN VE ŞİXİN ASLA DARLANMAMA ÖZELLİĞİNİ BÜTÜN VARLIKSAL ALAN YAPILANMALARINADA UYGULATAN ÖZELLİKLERİ İLE GEREKEN BAKIM VE SAĞLIK ÇALIŞMALARINI YAPAR.