HAZİNLİK YASAKTIR

HAZİNLİK YASAKTIR

HAZİN, BİR KONU VE DURUM VE OLAYIN ÜZÜCÜ GELMESİ ŞEKLİNDEKİ ALGILAMALARA VE ANLAMALARA VERİLEN İSİMLERDİR. YAŞAMSAL ALANLARIN İÇERİSİNDE YAŞATILAN OLAYLAR VE DURUMLAR HERKES İÇİN FARKLI ANLAMLAR TAŞIR VE BU ANLAMLARIN HİÇ BİRİNDE BİR ÜZÜNTÜ MEYDANA GETİREN SONUÇLAR ORTAYA ÇIKARILAMAZ. YAŞANAN EN KÖTÜ OLAYLARDA BİLE ÜZÜNTÜLER OLUŞMASINA İZİN VERMEDEN DERSLER ALINIR VE GEREKEN ÇALIŞMALAR YAPILIR. İŞTE HAZİNLİK YAŞANAN BİR OLUMSUZLUK OLDUĞUNDA KENDİNCE ANLAMLAR ÜRETEREK ÜZÜLMELER ANLAMINA, YOĞUN DUYGUSAL ÜZÜNTÜLER İÇERİSİNDE OLMAK ANLAMINA GELMEKTEDİR. ŞİX YAŞAMININ BÜTÜN ALANLARINDA HAZİNLİKLER YASAKLANMIŞTIR. HİÇ BİR OLAY, ALAN, DURUM VE KONU HİÇ BİR ZAMAN HAZİN GELECEK ŞEKİLDE ALGILANMAZ, YAPILANMAZ, ANLAŞILMAZ. BİLGİ GEREKEN BÜTÜN ÇALIŞMALARI YAPAR.

ANTİ OBSEDÖR HAZİNLİK OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ
OBSEDÖRLER VE OLUŞUMLARI İÇİN YÜKSEK HAZİNLİKLER NE ANLAMA GELİYORSA ONLARDA BUNLARI YAŞATMAK İÇİN YAPILANAN VE BİR PANİK, BİR ENDİŞE, BİR KORKU, BİR NE YAPACAKLARINI BİLEMEME HALLERİNİ ONLARDA YAŞATAN VE BU ŞEKİLDE YOK EDİLMELERİNE İMKANLAR SAĞLAYAN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.

HAZİNLİK BAKIM VE TEDAVİ ÇALIŞMALARI
OBSEDÖRLER VE OLUŞUMLARININ ÖZELLİKLE UYGULAMAYA ÇALIŞTIKLARI HAZİNLİK DURUMU SONRASINDA KENDİ AMAÇLARINI UYGULATMAK İÇİN UYGUN ORTAM SAĞLAMAYA ÇALIŞMALARI GİBİ YAPILANMALARINI SONLANDIRAN, ÖZELLİKLE ŞİXİN ZİHİNSEL ALANINDA HAZİNLİKLER MEYDANA GETİRMEYE ÇALIŞAN OBSEDÖR YAPILANMALARI BİTİREN VE BU DURUMA ALET OLAN BÜTÜN VARLIKSAL ALAN YAPILANMALARIMIZI VE ENERJİLERİMİZİ BU ANLAMDA TEDAVİ EDEN VE BAKIMLARINI SAĞLAYAN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ, BÜTÜN VARLIKSAL ALAN YAPILANMALARIMIZ İÇİN HAZİNLİK ALGISINI SONLANDIRIR.