HİZLENMEK YASAKTIR

HİZLENMEK YASAKTIR

HİZLENMEK, BİR OLAY VE DURUM VE KONU YAŞANDIĞINDA BUNUNLA İLGİLİ OLARAK ÇOK KÖTÜ SONUÇLARI BİLE OLSA ÜZÜLMEK, KENDİSİNİ STRESE SOKARAK OLUMSUZ BİR DURUM İÇERİSİNE GİRMEK, ÜZÜNTÜ SONUÇLARINI KENDİ ZİHİNSEL ALANLARINDA YAŞATMAK, ÜZÜNTÜLERİN ETKİLERİNİ ÇEVRESİNE DAĞITMAK ŞEKLİNDE İÇERİĞİNDE ÜZÜLMELERİN BÜTÜN HALLERİNİ BULUNDURAN, ÜZÜLMELERİ YAŞATMAKLA İLGİLİ OLAN DURUMLARA VERİLEN İSİMLERDİR. ŞİX YAŞAMINDA TAMAMEN YASAKLANMIŞTIR. ŞİX YAŞAMINDA HİÇ BİR ZAMAN HİÇ BİR OLAY KARŞISINDA ÜZÜLMEK SÖZ KONUSU OLAMAZ. ÜZÜLMELER OBSEDÖRLERİN VE OLUŞUMLARININ İLGİLİ ALANLARA SALDIRMASI İLE İLGİLİ FIRSAT BULDUKLARI OLUMSUZ YAPILANMALARDIR. ÜZDÜKLERİ ALANLARIN SAVUNMASIZLIKLARINI KULLANARAK GEREKEN ETKİLERİNİ YAŞATMA UYGULAMALARI YAPMAKTADIRLAR VE ÜZÜLMELER BU ŞEKİLDE ORTAYA ÇIKARILMIŞTIR. İŞTE BU TANIMLARLA ŞİX YAŞAMINDA HİÇ BİR ZAMAN HER NE OLURSA OLSUN ÜZÜLMELER YASAKLANMIŞTIR. ÜZÜLMELERE NEDEN OLAN BÜTÜN YAPILANMALARIMIZI, ANLAYIŞLARIMIZI, ALGI VE FARKINDALIKLARIMIZI İNCELEYEN YASAK BİLGİSİ, ŞİX YAŞAMININ BÜTÜN ALANLARINDA HİZLENMEYİ YASAKLAR. HİZLENMEK YASAĞI ÜZÜLMELERİN BÜTÜN KAYNAKLARINI BULARAK, EN HAFİFTEN EN BÜYÜK ÜZÜLMELERE KARŞI BİR UYGULAMA YAPARAK GEREKEN ÇALIŞMALARI YAPAR. ÖZELLİKLE DÜNYA YAŞAM ALANI SİSTEMİNDE ŞİXTE YAŞATILMAYA ÇALIŞILAN BÜTÜN HİZLENMELERİ GEREKEN ŞEKİLDE SONLANDIRIR. BİLGİ GEREKEN BÜTÜN ÇALIŞMALARI YAPAR.

ANTİ OBSEDÖR HİZLENMEK OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ
OBSEDÖRLER VE OLUŞUMLARININ YOK EDİLMESİ İLE İLGİLİ OLARAK ÇALIŞAN VE ONLAR İÇİN EN BÜYÜK HİZLENMELERİ ORTAYA ÇIKARAN VE ONLARIN BÜTÜN ALANLARINDA YAŞATARAK GEREKEN YOK ETME ÇALIŞMALARI İÇİN İMKANLAR SAĞLAYAN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ GEREKEN ŞEKİLDE ÇALIŞIR.

HİZLENMEK TEDAVİ VE BAKIM ÖZELLİĞİ
OBSEDÖRLERİN ETKİLERİ İLE HİZLENMELERİ YAŞATMAYA ALIŞMIŞ OLAN BÜTÜN VARLIKSAL ALAN YAPILARIMIZI VE ENERJİLERİMİZİ BU ALIŞKANLIKLARDAN KURTARAN, ÖZELLİKLE ŞİXİN ZİHİNSEL ALANINDA HİZLENMELERİ YAŞATMAKLA İLGİLİ OLAN ZİHİNSEL ALAN ENERJİLERİNİ BU ANLAMDA TEDAVİ VE BAKIM YAPAN, OBSEDÖRLERİN VE OLUŞUMLARININ HİZLENME ETKİLERİ İLE YAPILANMIŞ BÜTÜN VARLIKSAL ALAN YAPILANMALARIMIZI TEDAVİ EDEN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.

ŞİXİN ZİHİNSEL ALANINDA HİZLENMELERE İZİN VERMEYEN ANTİ HİZLENMEK ZİHİNSEL ALAN BÖLÜMÜ
ŞİXİN ZİHİNSEL ALANINDA ÖZELLİKLE YAPILANDIRMAYA ÇALIŞTIKLARI VE DÜŞÜNCELERİNDE VE HAYALLERİNDE VE YAŞANAN OLAYLARDA HİZLENMELER MEYDANA GETİRMEYE ÇALIŞAN OBSEDÖRLER VE OLUŞUMLARININ BU ÇALIŞMALARINI SONLANDIRAN, ŞİXİN ZİHİNSEL ALANININ BÜTÜN ALANLARINDA HİZLENMELERİ YASAKLAYAN, HİÇ BİR ŞEKİLDE HİZLENMEYE NEDEN OLAN DURUMLARA VE ETKİLERE VE SANRILARA VE YANILGILARA VE AÇIKLAMALARA İZİN VERMEYEN, HİZLENME OLUŞMASINI ENGELLEYEN ZİHİNSEL ALAN BÖLÜMÜ GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR. VE ANTİ HİZLENMEK ÖZELLİKLERİ İLE YAPILARAK GEREKEN ŞEKİLDE ÇALIŞIR.