DERGENMEK YASAKTIR

DERGENMEK YASAKTIR

DERGENMEK, İSTENMEYEN BİR SONUÇLA KARŞILAŞILDIĞINDA, BİR OLAY VE DURUM YAŞANDIĞINDA VE BU DURUMUN OLUMSUZ SONUÇLARI SÖZ KONUSU OLDUĞUNDA, BUNLARI AŞIRI ŞEKİLDE DERTLER EDİNMEK, TASALAR HALİNE GETİRMEK VE BU YOLLA KENDİSİNİ ÜZMEYE KADAR GİDEN DÜŞÜNCELER VE FİKİRLER İÇERİSİNDE BULUNMAK ŞEKLİNDE TANIMLANAN YANLIŞ DAVRANIŞ VE ANLAYIŞLARDIR. ÖRNEKLE OLMASINI İSTEDİĞİ BİR ŞEYİN OLMAYACAĞINI, OLMAYACAĞINI YADA SORUNLAR YÜZÜNDEN OLMASININ SÖZ KONUSU OLMAYACAĞI SONUÇLAR ORTAYA ÇIKMIŞSA, BU KONUDA YAPABİLECEK BİR ÇALIŞMASI VARSA YAPILIR ANCAK OLMADI DİYE BİR DERT, BİR TASA BİR STRES İÇERİSİNE GİRİLMEDEN ÇALIŞMALAR DEVAM EDER VE YİNEDE OLMASA BİLE, OLMAMASININ NEDENLERİ BİLİNİR, SEBEP SONUÇLARI ÖĞRENİLİR, GEREKEN TATMİN EDİCİ BİLGİLENMELER SONRASINDA HER ZAMANKİ VİSSA DOLU İÇSEL HALİ İLE YAŞAMINA DEVAM EDİLİR. BU AÇIKLAMA İLE DERGENMELER ŞİX YAŞAMINDA TAMAMEN YASAKLANMIŞTIR. DERGENMELER VİLSEL OLUŞUM ALANLARINI VE YAPILARINIDA OLUMSUZ ETKİLEMEK ŞEKLİNDEKİ DURUMLARDIR. YAŞAMDA OLAN VE OLMAYAN ŞEYLER İLE İLGİLİ HER ZAMAN MAKUL AÇIKLAMALAR BULUNUR VE BUNLARIN EDİNİLMESİ İLE GEREKEN ÇALIŞMALAR YAPILIR, BU DURUMLAR SÖZ KONUSU İKEN DERGELME İÇERİSİNE GİRMEK OLDUKÇA GEREKSİZ ANLAMSIZ VE ZATEN OBSEDÖR BİR SORUN OLARAK YAŞATILMIŞ DAVRANIŞLAR, ZİHİNSEL BOZUKLUKLAR, YANLIŞ ANLAYIŞLARDIR. ŞİX YAŞAMININ BÜTÜN ALANLARINDA DERGENMELER YASAKLANMIŞTIR.

ANTİ OBSEDÖR DERGENMEK OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ
OBSEDÖRLER VE OLUŞUMLARINA YÜKSEK DERGENMELER YAŞATMAKLA İLGİLİ OLARAK ONLAR İÇİN DERGENMEK NE ANLAMA GELİYORSA BUNLARI ORTAYA ÇIKARARAK ONLAR İÇİN GEREKEN ÇALIŞMALARI YAPAN VE BU ŞEKİLDE YOK EDİLMELERİNE İMKANLAR SAĞLAYAN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.

DERGENMEK TEDAVİ VE BAKIM ÖZELLİĞİ
OBSEDÖRLER VE OLUŞUMLARININ ETKİLERİ İLE DERGENMELERE ALIŞMIŞ OLAN BÜTÜN VARLIKSAL ALAN YAPILANMALARINI BU ALIŞKANLIKLARDAN KURTARAN, ÖZELLİKLE ŞİXİN ZİHİNSEL ALANINDA DERGENMELER OLUŞTURULMASINI SAĞLAYAN ZİHİNSEL ALAN ENERJİLERİNİ TEDAVİ EDEN, BÜTÜN VARLIKSAL ALAN YAPILANMALARIMIZI BU ANLAMDA DERGENME İÇERİSİNDE OLMAMASI ŞEKLİNDE KENDİSİNE ÖZEL TEDAVİ VE BAKIMLARINI SAĞLAYAN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.

ŞİXİN ZİHİNSEL ALANINDA ANTİ DERGENMEK ZİHİNSEL ALAN BÖLÜMÜ
ŞİXİN ZİHİNSEL ALANINDA ÖZELLİKLE DERGENMELERİN OLUŞMASINI SAĞLAYAN BÜTÜN ALANLARDA ANTİ ÖZELLİKLERİ İLE GEREKEN ÇALIŞMALARI YAPAN, ZİHİNSEL ALANIN BU GİBİ ALIŞKANLIKLARINI SONLANDIRAN VE NASIL OLAYLAR YAŞANIRSA YAŞANSIN ŞİXİN DERGENMESİNE İZİN VERMEYEN ÖZELLİKLERİ İLE YAPILANAN ZİHİNSEL ALAN BÖLÜMÜ GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.