ACİZLİK YASAKTIR

ACİZLİK YASAKTIR

ACİZLİK, İLGİLİ OLAN KONU VE DURUM VE OLAYLARLA İLGİLİ OLARAK BİR ÇÖZÜM BULAMAMAKTAN VE SORUNLARA ÇARE OLAMAMAKTAN KAYNAKLANAN, KENDİSİNDE İLGİLİ OLDUĞU ALANA DAİR ÖZELLİKLİ EDİNİMLERİN BULUNMAMASINI TANIMLAYAN, YAPTIĞI İŞLERDE VE UYGULAMALARDA HEP BAŞARISIZLIK ŞEKLİNDEKİ SONUÇLARI YAŞAMASINA NEDEN OLAN ZİHİNSEL VE DAVRANIŞSAL BOZUKLUKLARDIR, TANIMLAMALARDIR. İLGİLİ ALANLARIN KENDİLERİNİ ACİZ SANMALARI VE HİSSETMELERİNİ SAĞLAYARAK ONLARIN KENDİ ÖZELLİKLERİNİ YAŞATMAMASI GİBİ BİR ÇOK ACİZLİK DURUMU YAŞATILARAK OLUMSUZLUKLARIN YAŞATILMASI SAĞLANIR. İŞTE BU AÇIKLAMA İLE ŞİX YAŞAMININ BÜTÜN ALANLARINDA ACİZLİKLER YASAKLANMIŞTIR. HİÇ BİR ALAN HİÇ BİR KONUDA ACİZ BİR DURUMDA OLAMAZ.

ANTİ OBSEDÖR ACİZLİK OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ
OBSEDÖRLER VE OLUŞUMLARINI ACİZ BİR DURUMA DÜŞÜREN, ONLARI ÇARESİZ VE İŞ YAPAMAZ HALE GETİREN, BÜTÜN GÜÇSEL VE YAPISAL ÖZELLİKLERİNİ ACİZLİKLE İLGİLİ OLARAK YAPILANDIRMA VE BU ŞEKİLDE YOK EDİLMELERİNE İMKANLAR SAĞLAMA ÖZELLİKLERİ İLE GEREKEN ŞEKİLDE ÇALIŞIR.

ACİZLİK TEDAVİ VE BAKIM ÖZELLİĞİ
OBSEDÖRLER VE OLUŞUMLARI YÜZÜNDEN ACİZ BİR HALE GETİRİLMİŞ OLAN BÜTÜN VARLIKSAL ALAN YAPILANMALARIMIZI, ENERJİLERİMİZİ BU DURUMUN İÇERİSİNDEN ÇIKARMAK İÇİN GEREKEN BÜTÜN ÇALIŞMALARI YAPAN, ONLARIN ASLA ACİZ OLMADIKLARINI ONLARIN YAPISINDA YAŞATAN, UYANDIRMA VE ÇALIŞMALARINI YAPMALARINI SAĞLAYAN BAKIM TEDAVİ ONARIM ÇALIŞMALARI İLE GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.