BİTKİNLİKLER YASAKTIR

BİTKİNLİKLER YASAKTIR

BİTKİNLİK, İLGİLİ ALANLARIN KENDİ ENERJETİK VE YAPISAL ÖZELLİKLERİNDE BİR GERİLEME, BİR ÇALIŞMASINDA DÜŞME VE YAŞAMSAL ÖZELLİKLERİNDE SORUNLARIN ÇIKMAYA BAŞLAMASI ŞEKLİNDE KENDİSİNİ ÇALIŞAMAZ VE İŞ GÖREMEZ HALDE HİSSETMESİNE NEDEN OLAN OLUMSUZ YAPILANMALAR VE ENERJETİK DURUMLARDIR. İLGİLİ ALANLARIN ANLAYIŞLARINA VE ÖZELLİKLERİNEDE YANSIYAN BİTKİNLİKLER, SONRASINDA BÜTÜN YAPISINIDA ETKİLEME ÖZELLİKLERİ İLE ŞİX YAŞAMINDA TAMAMEN YASAKLANMIŞTIR. ŞİX YAŞAMININ BÜTÜN ÖZELLİKLERİ KENDİ YAPILARINCA ENERJETİK DURUMLARINI KORURLAR, BİR BİTKİNLİK VE OLUMSUZLUK SAĞLAYACAK DURUMLAR İÇERİSİNE GİRMEZLER. ŞİX YAŞAMININ BÜTÜN ALANLARINDA BİTKİNLİKLER YASAKLANMIŞTIR. ÖZELLİKLE DÜNYA YAŞAM ALANI SİSTEMİ BEDENLERİNDE ORTAYA ÇIKMA ÖZELLİKLERİNDE OLAN BİTKİNLİKLERİ SONLANDIRAN YASAK BİLGİSİ GEREKEN ŞEKİLDE ÇALIŞIR. BİTKİNLİĞE NEDEN OBSEDÖR YAPILANMALARI BULARAK BUNLARI GEREKEN ŞEKİLDE YASAKLAR.

ANTİ OBSEDÖR BİTKİNLİK OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ
OBSEDÖRLER VE OLUŞUMLARININ KENDİ YAPILARINCA BİTKİN DÜŞMESİNİ SAĞLAYAN VE ONLARIN BÜTÜN GÜÇSEL ÖZELLİKLERİNİ SONLANDIRARAK YOK EDİLMELERİNE İMKAN SAĞLAYAN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.

BİTKİNLİK TEDAVİ VE BAKIM VE ONARIM ÖZELLİĞİ
DÜNYA YAŞAM ALANI SİSTEMİNDE BİTKİNLİKLER ŞEKLİNDE YAPILANMALARIN SÖZ KONUSU OLDUĞU, ÖZELLİKLE VİLSEL BEDENLERDE BU UYGULAMANIN YAŞATILMASININ SAĞLANDIĞI ŞEKİLDE BÜTÜN BİTKİNLİKLERİ SONLANDIRARAK, VARLIKSAL ALAN YAPILANMALARIMIZ VE ENERJİLERİMİZ ÜZERİNDEKİ BÜTÜN BİTKİNLİKLERİ SONLANDIRARAK ONLARIN OLDUKÇA SEVİYESİ YÜKSEK ENERJETİK DURUMLARINA GELMESİNİ SAĞLAYAN TEDAVİLER VE BAKIMLAR YAPAN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.