HALSİZLİKLER YASAKTIR

HALSİZLİKLER YASAKTIR

HALSİZLİK, İLGİLİ ALANLARIN KENDİ ÖZELLİKLERİNİ UYGULAMASI İLE İLGİLİ OLARAK ENERJETİK DURUMLARINI VE ÖZELLİKLERİNİN OLMAMASI ANLAMLARINA GELEN, ENERJETİK DURUMLARININ ÇALIŞMALARINA YETMEMESİ, BU ANLAMDA ORTAYA BİR YETERSİZLİK SONUCUNDA İŞ GÖREMEMESİ YAPILANMALARININ MEYDANA GELDİĞİ ŞEKİLDEKİ OLUMSUZ ETKİLER VE DURUMLARA VERİLEN İSİMLERDİR. BİR ALANIN HALSİZLİK İÇERİSİNE DÜŞMESİ YAŞAMSAL VE İŞLEVSEL ÖZELLİKLERİNİ SAĞLAMAMASI, ENERJETİK DURUMUNUN İYİ OLMADIĞI ANLAMLARI ORTAYA ÇIKAR VE ŞİX YAŞAMININ BÜTÜN ALANLARINDA HALSİZLİKLER YASAKLANMIŞTIR. ÖZELLİKLE DÜNYA YAŞAM ALANI SİSTEMİNİN BEDENLERİNDE YAŞATILAN HALSİZLİKLER GEREKEN ŞEKİLDE SONLANDIRILIR. BUNA NEDEN OLAN BÜTÜN OLUŞUMLARI BULAN YASAK BİLGİSİ GEREKEN ÇALIŞMALARI YAPAR.

ANTİ OBSEDÖR HALSİZLİK OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ
OBSEDÖRLERİ VE OLUŞUMLARINI HALSİZ BİR DURUMA SOKMAK İÇİN GEREKEN ÇALIŞMALARI YAPAN, ONLARIN HİÇ BİR ŞEKİLDE ENERJETİK ÖZELLİKLERİNİN OLMAMASINI VE İŞ GÖREMEMESİNİ SAĞLAYAN YAPILANMALARI İLE BU ŞEKİLDE YOK EDİLMELERİNE İMKAN SAĞLAYANA ÖZELLİKLERİ İLE GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.

HALSİZLİK BAKIM VE TEDAVİ ÖZELLİĞİ
OBSEDÖRLER VE OLUŞUMLARININ SORUNLARI İLE İLGİLİ OLAN VARLIKSAL ALAN YAPILARIMIZDAKİ BÜTÜN HALSİZLİKLERİ SONLANDIRAN, ONLARIN HALSİZLİKLER MEYDANA GETİRME NEDENLERİNİ BİLEREK GEREKEN ÇALIŞMALARI YAPAN, ÖZELLİKLE ŞİXİN VİLSEL BEDENİNDEKİ BÜTÜN HALSİZLİK UYGULAMALARINI SONLANDIRAN ÇALIŞMALAR YAPAN VE BUNA GÖRE ÖZEL HALSİZLİKLERİ YOK EDİCİ TEDAVİ BAKIM VE SAĞLIK ÇALIŞMALARI YAPAN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.