BERBATLIK YASAKTIR

BERBATLIK YASAKTIR

BERBAT, KÖTÜ DURUMDA OLMASI, İSTENMEYEN ŞEKİLDE BULUNULMASI, İÇERİK VE ÖZELLİK OLARAK HİÇ BİR ŞEKİLDE DOĞRULUKLA İLGİLİ OLMAYAN ALANLAR, DURUMLAR VE OLAYLAR VE KONULAR İÇİN BELİRTİLEN, ONLARIN İTİCİ, ÇİRKİN VE OLUMSUZ OLMASINDAN KAYNAKLANAN BİR BÜTÜNLÜK TANIMLAYICI ÖZELLİKLERİ İLE BERBATLIKLAR ŞİX YAŞAMININ BÜTÜN ALANLARINDA YASAKLANMIŞTIR. ŞİX YAŞAMININ BÜTÜN OLUŞUMLARI VE ÖZELLİKLERİ, EN KÜÇÜK MİKRO TANESİ BİLE BU ŞEKİLDE TANIMLANAMAZ ÖZELLİKLERDEDİR, HER ÖZELLİĞİ VE OLUŞUMU BİRBİRİNDEN GÜZEL İÇERİKLERE VE ANLAMLARA SAHİPTİR VE BERBATLIKLAR ŞİX YAŞAMIN HİÇ BİR ALANINDA KESİNLİKLE YAŞATILAMAZ ÖZELLİKLERDE KAVRAMLARDIR. BİLGİ GEREKEN BÜTÜN ÇALIŞMALARI YAPAR.

ANTİ OBSEDÖR BERBATLIK OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ
OBSEDÖRLER VE OLUŞUMLARININ YOK EDİLMESİ İLE İLGİLİ OLARAK ONLARIN BERBAT BİR ŞEKİLDE YOK EDİLMELERİNİ SAĞLAYAN, AŞAĞILAYICI, DIŞLAYICI, İTİCİ, ŞİDDETLİ BİR ŞEKİLDE ONLARI YOK ETME ÇALIŞMALARI YAPAN, ONLARIN BERBAT OLUŞUMLAR VE ALANLAR OLDUKLARINI ONLARDA YAŞATARAK GEREKEN YOK ETME ÇALIŞMALARI İÇİN İMKANLAR SAĞLAYAN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.

ANTİ BERBATLIK OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ
OBSEDÖRLER VE OLUŞUMLARINDAN YAYILAN BERBATLIKLARI ENGELLEYEN VE ONLARIN HİÇ BİR BERBATLIK OLUŞUMUNUN VE YAPILANMALARININ ŞİX İLE VE ŞİX VARLIKSAL ALANI İLE TEMAS ETMESİNE İZİN VERMEYEN, BÜTÜN OBSEDÖR BERBATLIKLARI ORTAYA ÇIKARARAK ONLARIN ANTİSİ ŞEKLİNDE YAPILANARAK GEREKEN ÇALIŞMALARI YAPAN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.

BERBATLIK TEDAVİ VE BAKIM ÖZELLİĞİ
OBSEDÖRLER VE OLUŞUMLARININ YAPISINI DEĞİŞTİRMESİ İLE BERBATÇA DURUMLAR İÇERİSİNE GİRMİŞ OLAN BÜTÜN VARLIKSAL ALAN YAPILANMALARIMIZI VE ENERJİLERİMİZİ BU DURUM İÇERİSİNDEN ÇIKARMAK İÇİN ÇALIŞAN, KENDİSİNE ÖZEL BERBATLIKLARI SONLANDIRAN TEDAVİ VE BAKIM VE SAĞLIK ÇALIŞMALARI OLAN, DÜNYA YAŞAM ALANI SİSTEMİNİN BU YAPILANMASININ, DIŞ VİLSEL BEDEN YAPILANMASININ BERBATLIĞINI ( ASLINDA DURUM YARI BERBATLIK ŞEKLİNDEDİR, DÜNYA YAŞAM ALANI SİSTEMİ KÖTÜNÜN İYİSİDİR ) ORTAYA ÇIKARARAK BUNU SONLANDIRMAKLA İLGİLİ BÜTÜN SAĞLIK ÇALIŞMALARINI YAPAN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.