ENFEKTE YASAKTIR

ENFEKTE YASAKTIR

ENFEKTE, ZARAR VERİCİLİĞİN, HASTALIKLAR MEYDANA GETİREN OLUMSUZLUKLARIN, KÖTÜLÜKLERİN, YASAK BİLGİLERİNİN İÇERİĞİNDE BULUNAN OLUMSUZ KAVRAMLARIN YAYILMASI ANLAMINA GELEN, BULAŞMASI ANLAMINA GELEN, FİZİKSEL, ANLAMSAL VE KAVRAMSAL OLARAK YAYILMALARIN VE BULAŞMALARIN TÜMÜNE VERİLEN İSİMLERDİR. NEFRETİN ENFEKTE OLMASI DEMEK, BİR ALANDA BULUNAN NEFRET OLUMSUZLUĞUNUN DİĞERİNE GEÇMESİ ANLAMINA GELİR VE BU ENFEKTE ÖZELLİĞİ, ÖRNEKLERLE, DAVRANIŞLARLA, EDİNİMLERLE GEÇMEK ŞEKLİDEN KENDİSİNE ÖZEL KAVRAMLARINDA BULAŞMA YÖNTEMLERİ OLMAKTADIR ŞEKLİNDE ŞİX YAŞAMINDA BÜTÜN ENFEKTE DURUMLARINI VE ALANLARINI GÖZLEYEN YASAK BİLGİSİ GEREKEN BÜTÜN ÇALIŞMALARI YAPAR. BÜTÜN ENFEKTELERİ YASAKLAYARAK GEREKEN BÜTÜN ÇALIŞMALARI YAPAR.

ANTİ OBSEDÖR ENFEKTE OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ
OBSEDÖRLER VE OLUŞUMLARININ YOK EDİLMESİ İLE İLGİLİ OLARAK KENDİSİNDE ENFEKTE YÖNTEMİ İLE SAĞLANACAK OLUŞUMLAR MEYDANA GETİREREK ONLARIN KENDİLERİNİN HIZLA YOK EDİLMESİNİ SAĞLAYAN ÇALIŞMALARI İLE, KENDİSİNE ÖZEL ÇOK ÖZELLİKLİ OBSEDÖRLER VE OLUŞUMLARINI YOK EDİCİ ENFEKTELER HAZIRLAYAN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.

ENFEKTE TEDAVİ VE BAKIM VE ONARIM ÖZELLİĞİ
OBSEDÖRLER VE OLUŞUMLARININ VARLIKSAL ALAN YAPILANMALARI VE ENERJİLERİMİZİN ÜZERİNDE YAYILMALARINI VE ÇOĞALMALARINI ENGELLEYEN ÇALIŞMALAR YAPAN, VARLIKSAL ALAN ENERJİLERİMİZDEKİ OBSEDÖR SORUNLARIN VE TESİR VE ETKİLERİN YAYILMALARINI VE ÇOĞALMALARINI DURDURAN VE SAĞLIK VE BAKIM ÇALIŞMALARI YAPAN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.

ANTİ OBSEDÖR ANTİ ENFEKTE ÖZELLİĞİ
OBSEDÖRLER VE OLUŞUMLARININ TAMAMEN YAYILMASINI ENGELLEMEKLE İLGİLİ OLARAK, ONLARIN ÇOĞALMASINI ENGELLEMEKLE İLGİLİ OLARAK ÇALIŞAN VE ANTİ ÖZELLİKLERİ İLE KESİNLİKLE ONLARIN YAYILMASINA İZİN VERMEYEN ÇALIŞMALARI İLE GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.