ÇÜRÜMEK YASAKTIR

ÇÜRÜMEK YASAKTIR

ÇÜRÜMEK, BİR OLUŞUMUN VE İLGİLİ ALANLARIN KENDİ ÖZELLİKLERİNİ KAYBETMESİNE NEDEN OLAN YAPISAL VE İÇERİKSEL SONLANMALARA NEDEN OLAN RAHATSIZLIKLAR MEYDANA GETİREN YAPILANMALARDIR. BİR OLUŞUM ÇÜRÜDÜĞÜ ZAMAN ONUN KULLANILMASI SÖZ KONUSU OLMAZ, İÇERİĞİNDE VE YAPISINDA BOZUKLUKLAR MEYDANA GELMİŞTİR ŞEKLİNDEKİ TANIMLAMA İLE ŞİX YAŞAMININ BÜTÜN ALANLARINDA ÇÜRÜMELER TAMAMEN YASAKLANMIŞTIR. ÇÜRÜMELERE NEDEN OLACAK VE ORTAYA ÇIKARACAK BÜTÜN ÖZELLİKLERİ BİLEN YASAK BİLGİSİ GEREKEN BÜTÜN ÇALIŞMALARI YAPAR. ÖZELLİKLE DÜNYA YAŞAM ALANI SİSTEMİ İÇERİSİNDE YAŞATILAN BU DURUMU GEREKEN ŞEKİLDE SONLANDIRIR. BİLGİ GEREKEN ÇALIŞMALARI YAPAR.

ANTİ OBSEDÖR ÇÜRÜME OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ
OBSEDÖRLERİN VE OLUŞUMLARININ BİR ÇÜRÜME İÇERİSİNDE OLARAK YOK EDİLMELERİNİ SAĞLAYAN, ONLARIN BÜTÜN ÖZELLİKLERİNİN VE YAPILARININ ÇÜRÜMESİ ŞEKLİNDE ÇALIŞMALARDA BULUNAN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ BU ŞEKİLDE YOK EDİLMELERİNE İMKAN SAĞLAYARAK GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.

ÇÜRÜME TEDAVİ VE BAKIM ÖZELLİĞİ
BÜTÜN OBSEDÖR SORUNLAR İÇERİSİNDE KALMIŞ OLAN VARLIKSAL ALAN YAPILARIMIZDAKİ ÇÜRÜMELERİ SONLANDIRMA ÇALIŞMALARI YAPAN, ONLARI EN SAĞLIKLI HALLERİNE GETİRMEK İÇİN GEREKEN ŞEKİLDE ÇALIŞAN, ÇÜRÜMELER NEDEN OLAN OBSEDÖR ETKİLERİN HEPSİNİ YOK EDEN SAĞLIK, BAKIM VE ONARIM ÇALIŞMALARI YAPAN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.