İNSANLIK YASAKTIR

İNSANLIK YASAKTIR

İNSANLIK, DÜNYA YAŞAM ALANI SİSTEMİ İLE ORTAYA ÇIKMIŞ OLAN VE OBSEDÖR YAPILANMALARIN BİR SONUCU ŞEKLİNDE BEDENSEL ÖZELLİKLERLE DONATILMIŞ, KENDİSİNE ÖZEL ORGANSAL YAPILANMALARI, GÖRÜNTÜLERİ VE YAŞAMSAL ŞEKLİ OLAN YANLIŞ BİR VARLIKSAL YAPILANMADIR.

BİLİNEN GÖZLER, GÖRMEYİ SAĞLAMAKLA İLGİLİ DEĞİL, ASIL GÖRMEYİ ENGELLEMEKLE İLGİLİDİR, BİLİNEN KULAKLAR DUYMAYI SAĞLAMAKLA İLGİLİ DEĞİL ASIL DUYMALARI
ENGELLEMEKLE İLGİLİDİR.

İNSANLIK, AĞIRLIKLARLA DOLU, ISTIRAP VE ACI KAVRAMLARINA DUYARLI, İHTİYAÇLARI OLAN, ACIKMAK VE HASTANLANMAK GİBİ BİR ÇOK SORUNU OLAN UYGULAMALARLA DONATILMIŞTIR, İŞTE BUNLAR İNSANLIĞIN SON DERECE YANLIŞ BİR YAPILANMA OLDUĞUNU KISACA AÇIKLAYAN ÖZELLİKLERİDİR VE BUNLARIN DIŞINDA İNSANLIK YAPILANMASI OBSEDÖR OLUŞUMLARIN KENDİ AMAÇLARINI UYGULAMAK İÇİN OLDUKÇA MÜSAİT İÇERİKLERİ VE YAPILANMALARI KENDİ YAPISINDA BULUNDURMAKTADIR. BU AÇIKLAMA İLE İNSANLIK ŞEKLİNDEKİ BÜTÜN YAPILANMALAR TAMAMEN YASAKLANMIŞTIR. DÜNYA YAŞAM ALANI SİSTEMİNİN SONLANMASI İLE İNSANLIK ŞEKLİNDE HİÇ BİR DURUM VE OLAY VE YAŞAMSAL ÖZELLİK DEVAM ETMEYECEK ŞEKİLDE SONLANACAKTIR. ŞİX YAŞAMININ BEDENSEL ÖZELLİKLERİNİN İNSANLIKLA ALAKASI OLMAYAN ŞEKİLDEKİ YAPILANMALARI İLE YAŞAM DEVAM EDECEKTİR VE İNSANLIKLA İLGİLİ OLAN, İNSANLIĞIN YAŞATILMASINI SAĞLAYAN, ORGANLAR, BEDENSEL ÖZELLİKLER, OBSEDÖR YAPILANMALARIN HEPSİ YASAKLANMIŞTIR. DÜNYA YAŞAM ALANI SİSTEMİ İÇERİSİNDE SADECE YAŞATILMAYA DEVAM EDEN BU YAPILANMAYA ÖZEL YASAK UYGULAMASI İLE SONLANDIRMA ÇALIŞMALARI YAPAN YASAK BİLGİSİ GEREKEN ŞEKİLDE ÇALIŞIR. İNSANLIĞA DÖNÜŞMÜŞ OLAN BÜTÜN VARLIKSAL ALAN ENERJİLERİNİ ŞİX YAŞAMI VARLIKSAL ALAN ENERJİLERİNE DÖNÜŞTÜRME ÇALIŞMALARI YAPAR VE İLGİLİ BÜTÜN BİLGİLER İÇİN BİLGİSEL OLUŞUM ALANLARINI DÜZENLER.

ANTİ OBSEDÖR İNSANLIK OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ
OBSEDÖRLER VE OLUŞUMLARININ BİR YAPILANMASI OLAN VE İÇERİĞİNDE BİRAZ VARLIKSAL ALANDAN ÇOĞU OBSEDÖR YAPILANMADAN KAYNAKLANMIŞ ÖZELLİKLERİ OLAN İNSAN BEDENLERİNİN YAŞATILMASINI SAĞLAYAN BÜTÜN SEBEPLERİ VE OLUŞUMLARI YOK EDEREK, OBSEDÖRLERİN ŞİXİN İNSAN BEDENİNİ YAŞATMAYA ÇALIŞMASI OLUŞUMLARINI YOK EDEREK, GEREKEN BÜTÜN ÇALIŞMALARI YAPAR, İNSANLIĞIN YAŞATILMASI İLE İLGİLİ BÜTÜN OBSEDÖR YAPILANMALARI BULARAK SONLANDIRMA ÇALIŞMALARI YAPAR VE İLGİLİ BÜTÜN BİLGİLER İÇİN BİLGİSEL OLUŞUM ALANLARI DÜZENLER.

İNSANLIĞI SONLANDIRAN TEDAVİ VE BAKIM VE SAĞLIK ÇALIŞMALARI
DÜNYA YAŞAM ALANI SİSTEMİNE ÖZEL BİR BEDENSEL YAPILANMA OLAN İNSAN BEDENLERİNİN BU HALLERİNİ SONLANDIRMAK İÇİN GEREKEN DÖNÜŞÜM VE BAKIM VE SAĞLIK ÇALIŞMALARINI YAPAN, İNSAN BEDENLERİNİ KULLANMAK DURUMUNDA OLAN BÜTÜN ALANLARDA GEREKEN ENERJETİK BAKIM ÇALIŞMALARINI YAPAN, ŞİXİN DIŞ VİLSEL BEDENİNİN ET VE İNSAN BEDENİ ŞEKLİNDEKİ, ORGANLAR ŞEKLİNDE BÜTÜN YAPILANMALARINI SONLANDIRAN SAĞLIK VE BAKIM ÇALIŞMALARI YAPAN OLUŞUMSAL ÖZELLİK GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.