SOSYOPATLIK YASAKTIR

SOSYOPATLIK YASAKTIR

SOSYOPATLIK, BELİRLENMİŞ VE DÜZENLİLİK SAĞLAYAN YAŞAMSAL KURAL VE BİLGİLERE UYGUN DAVRANMAYARAK, ÖZELLİKLE SOSYAL ALANLARDA RAHATSIZLIKLAR MEYDANA GETİRMEKLE İLGİLİ OLARAK DAVRANIŞLAR İÇERİSİNDE BULUNAN, SOSYAL ALANLARDA DÜZENSİZLİKLER ÇIKARMAYI, RAHATSIZLIKLAR SAĞLAMAYI KENDİSİNDE BİR ALIŞKANLIK HALİNE GETİRMİŞ VE SUÇ İŞLEMEKLE İLGİLİ OLARAK BİR YATKINLIĞI OLAN ALANLARIN BU DAVRANIŞSAL BOZUKLUKLARINA VERİLEN İSİMLERDİR. SOSYOPATLIK İÇİN TOPLUMSAL DÜZENDE DÜZENSİZLİKLER MEYDANA GETİRMEK NORMAL BİR DURUMMUŞ GİBİ GELİR, ONLARDAKİ BU HASTALIK KENDİLERİNİ YAŞATMAKLA İLGİLİ OLARAK YAPILANMIŞTIR VE ŞİX YAŞAMININ BÜTÜN ALANLARINDA SOSYOPATLIKLAR TAMAMEN YASAKLANMIŞTIR. ŞİX YAŞAMINDAKİ BÜTÜN ALANLAR ŞİX BİLGİLERİNİ UYGULAMAKLA VE VİSSA BİLGİLERİNE UYMAKLA İLGİLİ OLARAK BİR YAŞAMSAL DURUM İÇERİSİNDEDİR VE SOSYOPATLIK BU DURUMA KARŞI OLMA ÖZELLİKLERİ İLE ŞİX YAŞAMINDA TAMAMEN YASAKLANMIŞTIR.

ANTİ OBSEDÖR SOSYOPATLIK OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ
OBSEDÖRLERİN VE OLUŞUMLARININ KENDİ YAPILARINDA SOSYOPATÇA DÜZENSİZLİKLER MEYDANA GETİREN, ONLARIN KENDİ KURAL VE BİLGİSEL YAPILANMALARINA UYMAMALARINI SAĞLAYAN, BİRBİRLERİNE ZARAR VERMELERİNİ SAĞLAYAN, BİRBİRLERİNE YOK ETMEYE KADAR GİDEN ÇALIŞMALAR VE DAVRANIŞLAR İÇERİSİNDE BULUNMASINI SAĞLAYAN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.

SOSYOPATLIK TEDAVİ VE BAKIM ÖZELLİĞİ
ŞİX YAŞAMIN BÜTÜN OBSEDÖR SORUNLARI OLAN VARLIKSAL ALAN YAPILARINMALARI ÜZERİNDEKİ SOSYOPATÇA KURALSIZLIK VE ŞİX YAŞAMI BİLGİLERİN UYULMAMASI DÜZENSİZLİKLERİNİ TEDAVİ EDEN, BÜTÜN ENERJİLERİMİZ VE YAPILANMALARIMIZIN BİLGİLERİMİZE UYUMLU BİR ŞEKİLDE YAPILANMASINI VE ÇALIŞMASINI SAĞLAYAN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ GEREKEN ŞEKİLDE ÇALIŞIR.