ŞER YASAKTIR

ŞER YASAKTIR

ŞER, İYİ VE DOĞRU VE DÜZENLİ OLANIN TERSİNE, YANLIŞ VE İŞE YARAMAZ VE ZARAR VEREN, VE KÖTÜLÜKLE İLGİLİ OLARAK DÜZENSİZLİKLER MEYDANA GETİREN ENERJETİK VE YAPISAL DURUMLARA VERİLEN İSİMLERDİR. OBSEDÖRLERİN VE OLUŞUMLARININ KENDİ ENERJETİK YAPILANMALARINA ŞERLER İSMİNİ VEREBİLİRİZ, ONLARIN KENDİ DOĞAL YAPILANMALARI BİR ŞERLİK İÇERİSİNDEDİR VE BULUNMALARI BİLE KENDİ KÖTÜLÜKLERİNİ ÇEVRELERİNE YANSITAN ÖZELLİKLERDEDİR. ÖRNEKLE ŞİXİN YANINDA İKEN OLUŞUMLARIN KENDİSİNİ ÇOK İYİ HİSSETMESİ ONUN ENERJETİK GÜZELLİĞİNDEN VE İYİLİĞİNDEN KAYNAKLANIRKEN, OBSEDÖRLER VE OLUŞUMLARININ YANLARINDA BULUNMAKTA ÇOK KÖTÜ HİS VE DURUMLAR İÇERİSİNDE OLUNMASINA NEDEN OLUR VE İŞTE BU DURUM, ONLARIN ŞERRİ OLAN ENERJETİK VE YAPISAL ÖZELLİKLERİNDEN KAYNAKLANMAKTADIR. KENDİLERİNDE YASAK BİLGİLERİNİ ERDEM GİBİ YAŞATAN BÜTÜN ALANLARDAN BU GİBİ ŞER ENERJİLERİ VE YAPILANMALARI ORTAYA ÇIKAR VE ŞİX YAŞAMININ BÜTÜN ALANLARINDA ŞERSEL YAPILANMALAR VE ENERJETİK DURUMLAR TAMAMEN YASAKLANMIŞTIR. ŞER ENERJİLERİ BİR BELA, BİR OLUMSUZ GETİRMEKLE İLGİLİ OLARAK YAPILANMIŞ OLUŞUMLARDIR. BİLGİ GEREKEN BÜTÜN ÇALIŞMALARI YAPAR.

ANTİ OBSEDÖR ŞER OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ
OBSEDÖRLER VE OLUŞUMLARININ BÜTÜN ŞERSEL YAPILANMALARINI YOK EDEN, ONLARIN HİÇ BİR ŞEKİLDE ŞERRİ YAPILANMALARININ ETKİLİ OLMAMASINI SAĞLAYAN VE ŞER ENERJİLERİNİN BU YAPILARINI BOZARAK YOK EDİLMELERİNE İMKANLAR SAĞLAYAN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ, ŞERRİLİĞİN BÜTÜN ÖZELLİKLERİNİ BİLEREK, BÜTÜN DİRENÇLERİNİ KIRARAK GEREKEN YOK EDİLME ÇALIŞMALARI İÇİN İMKANLAR ORTAYA ÇIKARIR.

ŞER TEDAVİ VE BAKIM VE ONARIM ÖZELLİĞİ
OBSEDÖRLER VE OLUŞUMLARININ VARLIKSAL ALAN YAPILANMALARIMIZ VE ENERJİLERİMİZ ÜZERİNDEKİ ŞERRİ BÜTÜN ETKİLERİNİ VE TESİRLERİNİ YOK EDEN, BÜTÜN ENERJİLERİMİZİ BU ŞER OLUŞUMUNDAN KORUYARAK, TEMİZLEYEREK GEREKEN BAKIM VE ONARIM ÇALIŞMALARINI YAPAN VE GEREKEN SAĞLIK ÇALIŞMALARINI GETİREN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ GEREKEN ŞEKİLDE ÇALIŞIR.

ANTİ ŞERLİK OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ
OBSEDÖRLER VE OLUŞUMLARININ BÜTÜN ŞER YAPILANMALARININ ANTİSİ OLACAK ŞEKİLDE BİR YAPILANMA İÇERİSİNE GİREREK İYİLİKLERİN VE GÜZELLİKLERİNDE VE DÜZENLİLİKLERİN VE VİSSA DOLU YAPILANMALARIN ANTİ ŞER ETKİSİNİ ORTAYA ÇIKARARAK BÜTÜN ŞERLİKLERİ YOK ETME VE ENGELLEME ÖZELLİKLERİ İLE GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.

ANTİ OBSEDÖR YOK EDİCİ ŞER ÖZELLİĞİ
OBSDÖRLERİN VE OLUŞUMLARININ YOK EDİLMESİ İLE İLGİLİ OLARAK ONLARIN BU ŞER ÖZELLİKLERİNİ KENDİ ÜZERLERİNDE UYGULATAN, ONLAR İÇİN KÖTÜLÜK VE ZARAR VERMEK VE ŞER NE ANLAMA GELİYORSA BUNU YAPILANDIRARAK ONLARIN ÜZERİNDE UYGULATMA ÇALIŞMALARI YAPAN VE YOK EDİLMELERİNİ SAĞLAYAN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.