RÜKÜŞLÜK YASAKTIR

RÜKÜŞLÜK YASAKTIR

RÜKÜŞ, İLGİLİ ALANLARIN KENDİ GÖRÜNTÜLERİNİ, KIYAFETLERİNİ, YAŞAMSAL TARZ VE KENDİ OLMA BİLGİLERİNİN SONUÇLARINI ÇOK BEĞENMESİ VE BENİMSEMESİ SONRASINDA BAŞKALARININKİNİ BEĞENMEYEREK, ONLARI BİR AŞAĞI BİR SINIFA KOYARAK, BİR BEĞENİLMEYEN GÖRÜNTÜ İÇERİSİNDE OLDUĞUNU SÖYLEYEREK, ASLINDA BU DURUM ONUN KENDİSİNE GÖRE BİR BEĞENİDİR, BİR TARZDIR, KENDİ BEĞENİMİDİR, AMA DİĞER ALANIN ONU KENDİSİNE UYGUN BULMADIĞI İÇİN AŞAĞILADIĞI GÖRÜNTÜSEL, KIYAFETSEL, TARZSAL ÖZELLİKLERİNE YAPTIĞI ANLAMSIZ YORUMLAMALAR, AÇIKLAMALARDIR. İŞTE BÖYLE YANLIŞ GÖRÜŞ VE BAKIŞ VE TANIMLAMALARA RÜKÜŞLÜK DENİLMEKTEDİR VE ŞİX YAŞAMINDA RÜKÜŞLÜĞÜ YAŞATMAK, RÜKÜŞLÜĞÜ TANIMLAMAK, BİRİLERİNİ RÜKÜŞ BULMAK VE AÇIKLAMAK TAMAMEN YASAKLANMIŞTIR. HER İLGİLİ ALANIN KENDİ YAŞAMI KENDİ HAYATI VE KENDİ ÖZELLİKLERİNCE YAŞAMASI SÖZ KONUSUDUR VE BU DURUM TAMAMEN ONU İLGİLENDİRİR VE HİÇ BİR ALAN ONU KENDİ SEÇİMLERİ İLE İLGİLİ RÜKÜŞLÜK DERECESİNDE AŞAĞILAYICI YORUMLAR VE AÇIKLAMALAR YAPAMAZ. SADECE YARDIMCI OLMAK ŞEKLİNDE, İSTENİLDİĞİNDE, ÖNERİLER VE KENDİ EDİNİMLERİNDEN KATKILARDA BULUNABİLİR VE BUDA TOPLUMSAL DÜZENİN İLİŞKİLERİ GÜÇLENDİREN BİR ÖZELLİĞİDİR. VE BU AÇIKLAMA İLE ŞİX YAŞAMINDA RÜKÜŞLÜK KAVRAMI TAMAMEN YASAKLANMIŞTIR.

ANTİ OBSEDÖR RÜKÜŞLÜK OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ
OBSEDÖRLER VE OLUŞUMLARINI AŞAĞILAMAK, ONLARIN ÇOK AŞAĞIDA OLAN YAPILARINI AÇIKLAMAK, ONLARI KÜÇÜMSEMEK ONLARIN NE KADAR BASİT VE İŞE YARAMAZ ALANLAR OLDUKLARINI ONLARDA YAŞATMAK ÖZELLİKLERİNDE BULUNAN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ BU YAPILANMASI İLE ONLARIN YOK EDİLMELERİNE İMKANLAR SAĞLAYARAK GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.

RÜKÜŞLÜK TEDAVİ VE BAKIM VE ONARIM ÖZELLİĞİ
OBSEDÖRLER VE OLUŞUMLARININ SEVİYESİNİ DÜŞÜRDÜKLERİ BÜTÜN VARLIKSAL ALAN YAPILARIMIZIN VE ENERJİLERİMİZİN SEVİYESİNİ ÇIKARMAKLA İLGİLİ OLARAK ÇALIŞAN, ONLARIN KENDİ OLMASI GEREKEN HALLERİNE GETİRMEK İÇİN GEREKEN ÇALIŞMALARI YAPAN, ONLARIN BU DURUMLARI ONLARIN OLMASI GEREKEN ÖZELLİKLERİ DEĞİLDİR VE BU KONU İÇİN GEREKEN BÜTÜN ÇALIŞMALARI YAPARAK ÇOK HIZLI SEVİYE VE ÖZELLİK ÇIKARMA YAPILANMASI VE TEDAVİ VE ONARIM VE SAĞLIK ÇALIŞMALARI İLE GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.