YANLIŞLIKLAR YASAKTIR

YANLIŞLIKLAR YASAKTIR

YANLIŞLIK, BİR KONU DURUM VE OLAYLA, ÇALIŞMA İLE İLGİLİ OLARAK HATALI VE OLMAMASI GEREKEN SONUÇLARIN ORTAYA ÇIKMASI İLE TANIMLANAN İFADELERDİR. YANLIŞLIKLAR SÖZ KONUSU OLDUĞU ZAMAN ORADA HATALI BİR DURUM MEYDANA GELMİŞTİR, HATA BİR SONUÇ ALINMIŞTIR. İŞTE BU AÇIKLAMA ŞİX YAŞAMININ BÜTÜN ALANLARIN YANLIŞLIKLAR YASAKLANMIŞTIR. YANLIŞLIKLARA NEDEN OLAN BÜTÜN SEBEPLER VE ÇALIŞMALAR VE OLAYLAR ORTAYA ÇIKARILARAK BİR DAHA YAPILMAMASI ADINA EDİNİMLER KAZANDIRAN YASAK BİLGİSİ, YANLIŞLIKLAR YAPILSA BİLE BUNLARDAN DERSLERİN ALINMASINI SAĞLAYARAK AYNI YANLIŞLIĞIN BİR DAHA YAPILMAMASI HAKKINDA ÇOK ÖZELLİKLİ YANLIŞLIK ENGELLEYİCİ ÇALIŞMALAR İÇERİSİNDE BULUNUR. KONU İLE İLGİLİ BÜTÜN BİLGİLER İÇİNDE YAPILANMALAR SAĞLAYARAK YANLIŞLIKLAR İÇİNDE ÇALIŞMALAR YAPILMASINI ENGELLER.

ANTİ OBSEDÖR YANLIŞLIKLAR OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ
OBSEDÖRLER VE OLUŞUMLARININ SÜREKLİ OLARAK YANLIŞLIKLAR YAPMASINI SAĞLAYAN, ONLARIN YAPTIĞI BÜTÜN ÇALIŞMALARDA YANLIŞ SONUÇLARI ALMASINI VE YANLIŞ DURUMLAR İÇERİSİNDE BULUNULMASINI SAĞLAYAN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ BU ŞEKİLDE YOK EDİLMELERİNE İMKAN SAĞLAYAN ÖZELLİKLERİ İLE GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR. OBSEDÖRLERİN KENDİLERİNİNDE BİR YANLIŞLIK SONUCU MEYDANA GELMİŞ OLMASI GİBİ GERÇEKLERİDE ONLARIN YAPILARINDA VE OLUŞUMLARINDA YAŞATAN ÖZELLİKLERİ İLE ÇALIŞIR.

YANLIŞLIKLARI TEDAVİ EDEN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ
OBSEDÖR SORUNLAR YÜZÜNDEN YANLIŞ DURUMLAR VE OLAYLAR VE ÇALIŞMALAR İÇERİSİNDE BULUNAN BÜTÜN VARLIKSAL ALAN YAPILARIMIZI, ENERJİLERİMİZİ İÇERİSİNDE BULUNDUKLARI BU YANLIŞLIKLARDAN ÇIKARMAK, YANLIŞLIK OLARAK KENDİ YAPILARINDA BULUNAN BÜTÜN SORUNLARI ORTAYA ÇIKARARAK BUNLARI TEDAVİ ETMEK VE BAKIMLARINI SAĞLAMAK ÇALIŞMALARI YAPAN, YANLIŞLIKLARI DÜZELTEN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.