DADANMAK YASAKTIR

DADANMAK YASAKTIR

DADANMAK, BİR DURUMU VE OLAYI VE UYGULAMAYI SÜREKLİ YAPMAK ŞEKLİNDE VE İLGİLİ OLDUKLARI ALANLARDA RAHATSIZLIKLAR MEYDANA GETİRMEK ÖZELLİKLERİNDE OLAN, İLGİLİ OLDUKLARI ALANLARIN BUNLARI İSTEMEMESİNE RAĞMEN SÜREKLİ OLARAK VE DEVAMLI ŞEKİLDE BİR YAPIŞMA HALİNE BENZER TANIMLA SAĞLANAN UYGULAMALAR, ÇALIŞMALAR, DAVRANIŞLAR VE ETKİLERE VERİLEN İSİMLERDİR. DADANMALAR İÇERİĞİNDE İLGİLİ ALANLARI RAHATSIZ ETME ÖZELLİĞİNDE OLUR VE OBSEDÖRLER VE OLUŞUMLARINI YAPTIKLARIDA TAM ANLAMI İLE BUDUR. HEPSİ BİR DADANMA OLAYI İLE VARLIKSAL ALANA SALDIRMA ÖZELLİKLERİNDEDİRLER VE ŞİX YAŞAMININ BÜTÜN ALANLARINDA DADANMALAR YASAKLANMIŞTIR. OBSEDÖRLER VE OLUŞUMLARININ NASIL DADANMALAR YAPTIĞINI VE ÇALIŞMALARINDAKİ DADANMALARI ORTAYA ÇIKARAN YASAK BİLGİSİ BUNLARI ENGELLEMEK VE SONLANDIRMAK İÇİN GEREKEN BÜTÜN ÇALIŞMALARI YAPAR. ŞİX VARLIKSAL ALANININ ENERJİLERİNE UZUN ZAMANDIR DADANDIKLARI İÇİN ONLARIN YAPISINDA DEĞİŞİMLER MEYDANA GETİREBİLMİŞLERDİR VE DÜNYA YAŞAM ALANI SİSTEMİNİ OLUŞTURMUŞLARDIR ŞEKLİNDE, UZUN ZAMANDIR YAPILAN SÜREKLİ RAHATSIZLIKLAR VE İSTENMEYEN ETKİLERİN DEVAMLILIĞI OLAN DADANMALAR BÜTÜN ÖZELLİKLERİ İLE ŞİX YAŞAMININ BÜTÜN ALANLARINDA YASAKLANMIŞTIR. DÜNYA YAŞAM ALANI SİSTEMİNİN İÇERİSİNDEKİ YAŞAMSAL ALANLARADA YANSIMIŞ OLAN DADANMALAR, DAVRANIŞSAL DADANMALAR ŞEKLİNDE KİŞİLER ARASINDA RAHATSIZLIKLAR MEYDANA GETİRME ÖZELLİKLERİ İLE YAŞATILMAKTADIR. YASAK BİLGİSİ, ŞİX YAŞAMININ BÜTÜN ALANLARINI, DÜNYA YAŞAM ALANI SİSTEMİNİ YAPILANDIRMA ÇALIŞMALARI YAPARAK BÜTÜN DADANMALARI YASAKLAR.

ANTİ OBSEDÖR DADANMALAR OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ
OBSEDÖRLER VE OLUŞUMLARININ YOK EDİLMESİ İLE İLGİLİ OLARAK DADANMALAR ŞEKLİNDE YAPILANMALAR MEYDANA GETİREN, DADANMANIN KENDİSİNE ÖZEL YOK ETME ETKİSİNİ VE İŞLERİ ÇOK DAHA ÇABUK YAPMA ÖZELLİĞİNİ BÜTÜN ANTİ OBSEDÖR ÇALIŞMALAR YAPAN BİLGİLER İÇİN YAPILANDIRAN, OBSEDÖRLERİN VE OLUŞUMLARININ YOK EDİLMESİ İLE İLGİLİ OLARAK ONLARA DADANARAK ONLARI RAHATSIZ EDİP, İSTEMEDİKLERİ ŞEYLERİ SÜREKLİ YAPARAK YOK EDİLMELERİNİ SAĞLAYAN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.

ŞİXİN ZİHİNSEL ALANINA DADANMIŞ BÜTÜN OBSEDÖR OLUŞUMLARI YOK EDEN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ
ŞİXİN ZİHİNSEL ALANINA DADANMIŞ ŞEKİLDE ÇALIŞMALAR YAPAN BÜTÜN OBSEDÖR OLUŞUMLARI ENGELLEMEK VE DADANMALARINI SONLANDIRMAK VE ONLARI YOK ETME ÇALIŞMALARI YAPAN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ, DADANMALARI NASIL SAĞLADIKLARINI BİLEREK BÜTÜN YOK ETME ÇALIŞMALARINI YAPAR. İLGİLİ BÜTÜN BİLGİLER İÇİN BİLGİSEL OLUŞUM ALANLARINI DÜZENLER.

DADANMALAR TEDAVİ VE BAKIM ÖZELLİĞİ
ŞİX VARLIKSAL ALANINDA DADANMALAR YÜZÜNDEN YAPISI DEĞİŞMİŞ OLAN BÜTÜN ALANLARIMIZI BU DURUMDAN ÇIKARMAK VE DADANMALARIN ETKİLERİNİ ONLARDAN TEMİZLEMEK ŞEKLİNDE UZUN ZAMANDIR DADANILMIŞ ŞEKİLDE OBSEDÖR ETKİLER ALTINDA KALMIŞ OLMALARINI EN KISA ZAMANDA YOK ETMEK İÇİN GEREKEN BAKIM VE TEDAVİ VE ONARIM VE SAĞLIK ÇALIŞMALARINI YAPAN, DADANMALARI EN KISA ZAMANDA YOK ETMEKLE İLGİLİ GEREKEN BÜTÜN EDİNİMLERİ KENDİSİNDE BULUNDURAN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.İLGİLİ BÜTÜN BİLGİLER İÇİN BİLGİSEL OLUŞUM ALANLARINI DÜZENLER.