SALGINLAR YASAKTIR

SALGINLAR YASAKTIR

SALGIN, İÇERİĞİNDE ZARAR VEREN VE HASTA EDEN, İLGİLİ ALANLARI OLUMSUZ ETKİLEYEN OLAYLARIN, DURUMLARIN, ÇALIŞMALARIN VE ZARAR VERİCİLERİN YAYILMASI ANLAMINA GELEN YAPILANMALARA VERİLEN İSİMLERDİR. BU AÇIKLAMA İLE ŞİX YAŞAMINDA SALGINLAR YASAKLANMIŞTIR. SALGINLAR YÖNTEMİ İLE İLGİLİ ALANLARA ZARAR VERİLMEYE ÇALIŞILIR, HASTALIKLARIN BULAŞTIRILMASI YÖNTEMLERİNDEN EN ETKİLİ OLANLARIN BİRİDİR VE BU ÖZELLİKLERİ İLE ŞİX YAŞAMININ BÜTÜN ALANLARINDA SALGINLAR YASAKTIR. SALGINLARA NEDEN OLAN VE ORTAYA ÇIKARACAK OLAN BÜTÜN DURUMLARI VE OLAYLARI KONTROL EDEREK, ALGILAYARAK GEREKEN YOK ETME ÇALIŞMALARINI YAPAN YASAK BİLGİSİ, ÖZELLİKLE DÜNYA YAŞAM ALANI SİSTEMİNDE OBSEDÖRLERİN YAPILANDIRMAYA ÇALIŞTIĞI SALGINLARI SONLANDIRIR. HİÇ BİR ŞEKİLDE DÜNYA YAŞAM ALANI SİSTEMİNDE SALGINLARIN MEYDANA GELMESİNE İZİN VERMEZ. BİLGİ GEREKEN ŞEKİLDE ÇALIŞIR.

ANTİ OBSEDÖR SALGIN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ
OBSEDÖRLER VE OLUŞUMLARININ YOK EDİLMESİ İLE İLGİLİ BİR SALGIN YAŞATMAK ÖZELLİKLERİNDE BULUNAN, ONLARIN BÜTÜN ALANLARINDA OBSEDÖRLERİN YOK EDİLMESİ SALGININI BAŞLATAN, BU KONUDA KENDİSİNDE GEREKEN BÜTÜN EDİNİMLERİ VE YAPILANMALARI BULUNDURAN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.

SALGINLAR İÇİN TEDAVİ VE BAKIM ÖZELLİĞİ
OBSEDÖRLER VE OLUŞUMLARININ SALGINLAR ŞEKLİNDEKİ VARLIKSAL ALAN YAPILARIMIZIN VE ENERJİLERİMİZİN ÜZERİNDEKİ YAYILMALARINI SONLANDIRAN, ONLARIN SALGINLARA NEDEN OLAN İÇERİKLERİNİ YOK EDEN VE KENDİSİNE ÖZEL TEDAVİ VE BAKIM ÇALIŞMALARI YAPAN OLUŞUMSAL ÖZELLİĞİ GEREKEN ŞEKİLDE YAPILANIR.